مأموریت اصلی خادمیاران تبلیغ سبک زندگی رضوی و محرومیت زدایی است

۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۸
مسئول کانون خادمیاران شهرستان مهریز گفت: مأموریت اصلی خادمیاران تبلیغ سبک زندگی رضوی و محرومیت زدایی است.

به گزارش آستان نیوز، حسین دهقانی زاده مسئول کانون خادمیارن شهرستان مهریز در همایش خادمیاران امام رضا(ع) این شهرستان گفت: از ابتکارات خادمیاران شهرستان مهریز طراحی فرم‌های نذر امام هشتم(ع) است که خادمیاران در هشتم هر ماه مبلغی را برای کمک به محرومین شهرستان مهریز پرداخت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این کانون اقدام به فراهم کردن جهیزیه با کالاهای ایرانی برای نوعروسان کرده است ادامه داد: همه نو عرسان می‌تواند با پرداخت ۱۲ میلیون تومان صاحب جهیزیه کامل یک زندگی مستقل و معمولی شوند.

دهقانی زاده گفت: از مهم‌ترین اهداف ایجاد کانون‌های خادمیاری شهرستان مهریز را به کارگیری نسل جوان و استفاده از ظرفیت‌های آن‌ها در کانون‌های تخصصی است.

محمد علی کربلایی مسئول آی تی کانون خادمیاران مهریز نیز گفت: خادمیاران می‌تواند در سه عرصه تخصصی، عمومی و ستادی و پنج تخصص مختلف که در سامانه خادمیاران رضوی مشخص شده است فعالیت کنند.

وی ادامه داد: خادمیاران بعد از انجام فعالیت‌های انتخاب شده و تأیید مسئولان کانون‌ها می‌تواند چهار کشیک حرم برای خدمت به زائران حرم رضوی انتخاب کنند.

کربلایی تصریح کرد: مهم‌ترین اصل در خدمت به زائران رضوی، اخلاق و منش رضوی، خدمت کریمانه به زائران و خوش رفتاری با آن‌ها است.

شایان بذکر است در این نشست ۲۰۰ خادمیار خواهر و برادر حضور داشتند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود