طی 4 ماه نخست امسال محقق شده است؛

رشد 6/10 درصدی تولید محصولات در شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی

۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۸:۳۵
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی از رشد 6/10 درصدی(10 ممیز شش دهم) تولید محصولات در این شرکت طی 4 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

حمید‌رضا اصیلی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی این مدت 2 هزار و 268 تن انواع محصول توسط این شرکت تولید شده است.
وی ادامه داد: بودجه‌ریزی سال 1398 شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی در حوزه تولید نسبت به سال گذشته با حدود 23 درصد افزایش صورت گرفته است که امید می‌رود با رفع موانع تولید نظیر ثبات در بازار تامین مواد اولیه و قطعات ماشین‌آلات، عدم نوسان و ثبات قیمت‌ها و... بتوانیم در سال جاری به تولید مد نظر و برنامه‌ریزی شده دست پیدا کنیم.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی با اشاره به رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی در خط تولید محصولات این شرکت تصریح کرد: تمامی محصولات تولید شده در شرکت دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد معتبر بوده و فرآیند تولید مطابق با دستورالعمل های اداره استاندارد، معاونت غذا و دارو و همچنین دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام می‌شود.
وی ادامه داد: ضمن این که تمامی محصولات توسط مراجع ذی‌صلاح به صورت تصادفی و رندمی و در زمان‌های نامشخص نمونه‌برداری شده و از نظر مطابقت با استانداردهای کشوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
اصیلی با تأکید بر اهمیت تثبیت قیمت تمام شده محصولات گفت: متأسفانه تثبیت قیمت تمام شده با توجه به اینکه نرخ مواد اولیه دارای نوسان است، امکان‌پذیر نیست.
وی ادامه داد: با این حال شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی با توجه به سرمایه در گردش اندکی که دارد سعی می‌کند با خرید مواد اولیه برای افق زمانی 2 و 3 ماهه بهای تمام شده خود را کنترل کند.
اصیلی درباره برنامه‌های این شرکت در سال جاری به منظور بالا بردن استانداردها، بالا بردن کیفیت محصولات و علم‌آموزی کارکنان بیان کرد: حضور کارکنان در کارگاه‌های کاربردی به منظور کاهش ضایعات و افزایش راندمان از جمله این برنامه‌ها به شمار می‌رود.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی ادامه داد: همچنین در صدد هستیم تا کارشناسان و مدیران مجموعه در نمایشگاه‌های مربوط به صنعت غذا و همچنین در دوره‌ها و سمینارهای مربوط به افزایش سطح معلومات در حوزه‌های مربوطه شرکت کنند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود