طی 4 ماه نخست امسال صورت گرفت ؛

رشد 15 درصدی تولید بتن توسط شرکت بتن‌ وماشین قدس رضوی

۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۸:۳۸
مدیر مجتمع تولید شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی از افزایش 15 درصدی تولید بتن توسط این شرکت طی 4 ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

محمد محسنی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد : این شرکت در راستای تحقق شعار سال 1398 که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نام‌گذاری شده است و همچنین اهداف والای آستان قدس رضوی و تأکید تولیت معزز در خصوص اهمیت تولید‌، گام‌های مؤثری در سه ماهه ابتدایی سال جاری برداشته است که از جمله می‌توان به تولید 9 هزار و 380 متر مکعب بتن سنگین در عیارهای مختلف اشاره نمود .
شایان ذکر است از این میزان تولید بالغ بر 900 متر مکعب در پروژه های مربوط به آستان قدس رضوی مورد استفاده قرار گرفته است .
وی با اشاره به مهم‌ترین دلایلی که منجر به افزایش میزان تولید شده است، افزود‌: ایجاد توان رقابت با سایر تولید‌کنندگان بتن از طریق کاهش هزینه تولید، تقویت ناوگان حمل و نقل و افزایش توان تولید، از جمله این اقدامات به شمار می‌رود .
مدیر مجتمع تولید شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: همچنین می‌توان بررسی انتقادات و پیشنهادات مشتریان با ارسال فرم نظرسنجی برای آن‌ها را نام برد که نقش مهمی در افزایش کیفیت بتن‌های تولیدی شرکت داشته است.
وی افزود : علاوه بر این، در راستای ارتقاء کیفیت بتن‌های این شرکت اقداماتی همچون بالا بردن کیفیت مواد اولیه، افزایش نظارت بر تولید بتن و افزایش موارد کنترل‌کننده تولید انجام شده است.
محسنی گسترش ناوگان حمل بتن و اصلاح خط تولید را بخشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه تولید بتن از ابتدای سال 1398 بر‌شمرد .
وی در پاسخ به این سوال که این شرکت چه اقداماتی برای افزایش بازار فروش داخلی بتن‌های تولیدی خود طی سال جاری انجام داده است؟ گفت‌: به این منظور فعالیت‌هایی نظیر افزایش کنترل بر کیفیت بتن، تبلیغات در رسانه‌ها و همچنین کاهش هزینه‌های تولید که کاهش قیمت بتن برای رقابت با سایر تولیدکنندگان را به دنبال داشته، صورت گرفته است .
محسنی با اشاره به برنامه‌های در دستور کار این شرکت تا پایان سال جاری تصریح کرد‌: در سال 1398 شرکت به دنبال برنامه‌هایی همچون افزایش میزان تولید‌، توسعه بیش از پیش ناوگان حمل و نقل‌، گسترش خط تولید و... است‌.
مدیر مجتمع تولید شرکت ساختمانی بتن و ماشین قدس رضوی ادامه داد: کسب مجوز برای افزایش رده مقاومت بتن های تولیدی را در دستور کار قرار دارد .

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود