فعالیت 12 کانون خادمیاری رضوی در شهرستان کاشمر

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۰
مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی کاشمر گفت: تاکنون 730 نفر از مردم این شهرستان برای خادم یاری رضوی در سامانه خادمیاران رضوی ثبت نام کردند که از این تعداد 170 نفر پس از تشکیل پرونده و گزینش نهایی، فعالیت‌شان تأیید شده است.

به گزارش آستان نیوز، احمد قادری در گردهمایی خادمیاران رضوی که به منظور هم‌اندیشی در امر برگزاری سنت حسنه قربانی در حسینیه حیدری کاشمر برگزار شد، با بیان اینکه یکی از آرزوهای دیرینه مردم خادمی در بارگاه منور رضوی بود و این امکان برای همگان فراهم نبود، افزود: با اجرایی شدن طرح خادمیاری در واقع شرایطی فراهم شد تا هر فرد بنا به تخصص و توانمندی که در حوزه‌های مختلف دارد بتواند به عنوان خادمیار رضوی فعالیت کند.

مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی کاشمر با اشاره به اینکه از بدو راه‌اندازی طرح خادمیاران رضوی تاکنون 730 نفر از اقشار مختلف مردم این شهرستان در سامانه خادمیاران رضوی ثبت نام کردند، خاطرنشان کرد: تاکنون برای 170 نفر پس از تشکیل پرونده و انجام گزینش نهایی، فعالیت‌شان به عنوان خادمیار تأیید شده و موفق به ارائه خدمت به زائران حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) در حرم مطهر آن حضرت شده‌اند.

قادری با بیان اینکه خادمیاران علاوه بر خدمت به مردم شهرشان، در هر ماه یک روز افتخار خادمی در بارگاه منور رضوی را پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به فعال شدن 12 کانون موضوعی و محلی در کاشمر، تصریح کرد: در حال حاضر کانون‌های رسانه، حقوقی، بانوان، اردوهای جهادی، سلامت، ورزش و مداحان در گروه کانون‌های موضوعی و کانون‌های امیرالمومنین، مسجد جامع، ولایت، امام رضا(ع) و کوهسرخ در گروه کانون‌های محلی در کاشمر فعال شدند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود