به همت موسسه کیفیت رضوی

دوره آموزش پخت نان ویژه تامین کنندگان نان حرم مطهر رضوی برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۱
مدیر عامل موسسه كیفیت رضوی از برگزاری دوره آموزش پخت نان با آرد کامل برای نانوایان واحدهای برتر ویژه تامین کنندگان نان حرم مطهر رضوی خبر داد.


حسین زمانی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: موسسه کیفیت رضوی در بهمن ماه سال گذشته نسبت به رتبه بندی نانوایی های شهر مشهد اقدام و در تیر ماه سال جاری نیز این رتبه بندی را تجدید کرده است.
وی ادامه داد: در این راستا از بین نانوایان، 30 نانوایی برتر شهر مشهد شناسایی شدند و از آن ها برای تامین نان حرم مطهر رضوی دعوت به عمل آمده است که در این دوره 2روزه نحوه پخت نان با آرد کامل را به صورت علمی و عملی می آموزند.
مدیر عامل موسسه كیفیت رضوی افزود: مدرس این دوره دکتر خواجه از اساتید برتر کشور در حوزه نان است که به صورت عملیاتی نحوه پخت را به نانوایان آموزش می دهد.
وی دوره آموزش پخت نان ویژه تامین کنندگان نان حرم مطهر رضوی را نخستین دوره آموزشی در این حوزه عنوان کرد و گفت: امیدواریم در رتبه بندی های بعدی، نانوایان برتر دیگری به این گروه ملحق شوند.
زمانی با اشاره به شیوه ارزیابی نانوایی های انتخاب شده برای حضور در این دوره آموزشی تصریح کرد: شیوه ارزیابی موسسه تا کنون در قالب بررسی های صورت گرفته توسط کارشناس بوده، به این معنا که کارشناس با حضور در نانوایی و ارزیابی از فرآیند پخت، محصول و محیط نسبت به رتبه بندی اقدام می کرده است.
وی ادامه داد: در فاز بعدی در صدد هستیم تا علاوه بر رتبه بندی کارشناسی، با نصب کدهای الکترونیکی در نانوایی ها مردم علاوه بر آشنایی با نانوایی و فرآیندهای آن، در امتیازدهی به نانوایی شرکت کنند که خود به انتخاب نانوایی های دارای صلاحیت کمک شایانی می کند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود