خادمیاران رضوی استان فارس در راستای خدمت رسانی به محرومین در حال ساماندهی هستند

۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: تاکنون بیش از 9 هزار خادمیار رضوی در راستای خدمت رسانی به محرومین و ترویج فرهنگ و سیره رضوی آموزش دیده و در حال ساماندهی هستند.

به گزارش آستان نیوز، جابر مهدیار در نشست خبری به تشریح برنامه های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان فارس پرداخت و گفت: در حال حاضر از برنامه های اولویت دار این دفتر نمایندگی، سازماندهی خادمیاران استانی برای خدمت به محرومین است تا به نحوی همه بتوانند طعم خدمت به محرومان و مستضعفان را به نیابت از امام رئوف‌مان بچشند.

وی افزود: از دیگر برنامه های پیش رو شناسایی سادات در استان به دنبال طرح شبکه سازی سادات با هدف بهره گیری از این ظرفیت بی بدیل در ایجاد و ساخت تمدن نوین اسلامی است.

مهدیار عنوان کرد: برگزاری کنگره بزرگ شهدای بین الملل خصوصا شهدای غير ایرانی استان نیز از جمله اقدامات پیش رو است که در نخستین گام ها به دنبال ایجاد ستاد کنگره و کمیته های اجرایی زیر مجموعه این ستاد هستیم.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس همچنین در بخشی از سخنان خود به ادامه ساماندهی خادمیاران رضوی در سطح استان فارس اشاره کرد و گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس در موضوع‌های مختلف معیشتی، کارآفرینی، فرهنگی، پزشکی، قرآنی خدماتی را ارائه می‌دهد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید