مدیر نمایندگی آستان قدس در کرمان عنوان کرد؛

13 هزار خادمیار رضوی در استان کرمان/ نقش موثر خادمیاران رضوی در محرومیت‌زدایی از کشور

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۱
جلسه توجیهی و آموزشی بدو خدمت خادمیاران رضوی در حسینیه شهداء شهرستان جیرفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، جلسه توجیهی و آموزشی بدو خدمت خادمیاران رضوی در حسینیه شهداء شهرستان جیرفت با حضور مدیر  نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان، مسئول امور خادمیاران استان، مسئول کانون مرکزی شهرستان و جمع کثیری از خادمیاران امام رضا(ع) برگزار شد.

در  این مراسم سید حسین صابری، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمان بااشاره به برگزاری چهار جلسه توجیهی خادمیاران رضوی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد این استان گفت: باید خادمیاران برحسب تخصص و نیاز در امور خدمت به محرومین ساماندهی شوند.

وی درادامه با اشاره به منشور خدمتی آستان قدس گفت: خدمت محدود به حرم نیست و بلکه در هر نقطه از کشور به نام امام رضا(ع) می‌توان خدمت کرد.
وی با اشاره به طرح خادمیاران رضوی گفت: این طرح باهدف شناسایی و خدمت به محرومین و نیازمندان درسراسر کشور ایجاد شده است.
صابری با بیان اینکه درشهرستان جیرفت 918 نفر خادمیار ثبت نام کرده اند عنوان کرد: در کل استان کرمان بیش از 13هزار نفر خادمیار ثبت نام کرده اند که قریب به 4 هزارنفر به حرم متصل شده اند و توفیق کشیک حرم نیز پیدا کرده اند.

وی  در ادامه افزود: همچنین طرحی به نام مهدالرضا را برای کودکان قبل از ورود به دبستان در دستور کار داریم که آموزش مربیان قرآن را از شهریور ماه در کرمان آغاز می کنیم.

گفتنی است، در ادامه این جلسه اخضمی، مسئول امور خادمیاران استان توضیحات آموزشی درباره استفاده از سامانه خادمیاران و ورود به آن، اعلام آمادگی خدمت، سایت باب الرضا، چگونگی ثبت خدمت در سایت، زیارت مجازی، نرم افزار رضوان، کتابخانه مرکزی، کتاب حرم شناسی، نرم افزار رضوان، انتخاب آموزش و... را به خادمیاران شهرستان جیرفت ارائه کرد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود