اعزام 82 نفر از طلاب «زائر اولی» استان قم به عتبات عالیات

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۱
معاون خادمیاری نمایندگی آستان قدس رضوی در قم گفت: 82 طلبه زائر اولی به سفر عتبات عالیات اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در قم، حجت الاسلام و المسلمین محمد صالح دماوندی در خصوص اعزام طلاب زائر اولی به عتبات عالیات اظهار داشت: در این سفر معنوی 82 نفر از طلابی که به دلیل مشکلات اقتصادی نتوانستند به عتبات عالیات مشرف شوند به همراه خانواده خود حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه یکی از شرایط این سفر سن بین 40 تا 60 سال بوده است؛ گفت: این عزیزان علاوه بر محدوده سنی، زائر اولی نیز می باشند و کل این سفر برای این طلاب محروم رایگان است.
معاون خادمیاری نمایندگی آستان قدس رضوی در قم بیان کرد: ما در این سفر 5 روز در کشور عراق هستیم که 2 روز در نجف، 1 روز در کاظمین و مسجد سهله و 2 روز نیز در کربلا خواهیم بود.
حجت الاسلام و المسلمین دماوندی در خصوص انتخاب طلاب برای همراهی در سفر به عتبات عالیات خاطر نشان کرد: ما در سفر اول از طلاب زائر اولی دعوت کردیم تا انشاءالله یک فضای معنوی در این سفر حاکم باشد و بتوانیم هر چند ماه یکبار این برنامه را برای سایر عزیزان زائر اولی نیز داشته باشیم.
وی در زمینه برنامه های جانبی این سفر گفت: برنامه هایی همچون قرائت صلوات خاصه، ختم صلوات، نوحه و مداحی که به نیت آقا علی بن موسی الرضا(ع) شروع خواهد شد در طول سفر اجرا خواهیم کرد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود