مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی خبر داد،

آغاز ثبت‌نام دوره جدید مهدالرضا(ع) از ۲۷ مردادماه

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۹
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: ثبت‌نام بیست و سومین دوره آموزشی مهدالرضا(ع) از ۲۷ مردادماه آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام سید مسعود میریان مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در گفت¬وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: ثبت‌نام اینترنتی بیست و سومین دوره مهدالرضا(ع) از ۲۷ مردادماه آغاز شده و تا ۳۱ مردادماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: به همت مرکز قرآن کریم هم‌زمان با شروع سال تحصیلی، بیست و سومین دوره آموزش روخوانی قرآن کریم به روش قصه و بازی (مهدالرضا علیه‌السلام) ویژه نونهالان مقطع پیش‌دبستانی به‌صورت یک روز در میان و جلسه‌ای دو ساعت در مساجد سطح شهر مشهد برگزار می‌شود.
میریان عنوان کرد: در این دوره داوطلبان می‌توانند هم‌زمان با ثبت‌نام در طرح رایگان، با انتخاب مؤسسات موردنظر، نونهالان خود را در طرح مشارکتی نیز ثبت‌نام نمایند.
وی افزود: با توجه به حجم عمده مخاطبان، پراکندگی داوطلبان در سراسر کشور و همچنین وجود محاسن بی‌شمار در ثبت‌نام‌های اینترنتی، امسال نیز برای دومین سال پیاپی، بنا داریم این ثبت‌نام را به‌صورت اینترنتی برگزار کنیم.
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: پس از کسب تجربه سال گذشته، امسال پس از برگزاری جلسات متعدد با بخش فناوری آستان قدس رضوی و همکاری بخش فاوای سازمان فرهنگی، در تلاش هستیم به بهترین نحو ممکن این بازه زمانی را مدیریت نموده و شرایط آسانی را برای ثبت‌نام متقاضیان مهدالرضا(ع) فراهم کنیم.
میریان با بیان اینکه ثبت‌نام در بیست و سومین دوره مهدالرضا(ع) در شرایط بهتری برگزار می‌شود، افزود: والدین نونهالان متولد 1/7/1392 تا 31/6/1393 می‌توانند با مراجعه به نشانی www.markazquran.razavi.ir و درج اطلاعات لازم نظیر مشخصات شناسنامه‌ای کودک، پدر و مادر و ... در این دوره آموزشی ثبت‌نام نمایند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود