رسانه‌ها در شرایط جنگ نرم رسالت مهمی برعهده دارند

۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۱
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان در بازدید از خبرگزاری تسنیم با اشاره به اینکه در شرایط جنگ نرم دشمن رسانه‌ها در راستای برنامه‌سازی و ایجاد اعتماد نقش مهمی برعهده دارند گفت: خبرگزاری تسنیم تاکنون در راستای رسالت خود در حوزه رسانه‌ای کشور موفق عمل کرده است.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرمان، سیدحسین صابری مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان به مناسبت روز خبرنگار از دفتر تسنیم استان کرمان بازدید و با خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و شهدای دوران دفاع مقدس و تبریک روز خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط امروز خبرنگاران در راستای فرهنگ‌سازی در جامعه کار سنگین و پرحجمی را برعهده دارند.
وی با بیان اینکه رسانه‌ها در فضای کنونی در هر دسته و گروه و دو جبهه بسیار اثرگذار هستند گفت: در شرایط فعلی جامعه، رسانه‌ها و خبرنگاران در راستای برنامه‌سازی، ایجاد اعتماد و فراهم کردن زمینه کار و تلاش نقش مهمی برعهده دارند.
صابری با اشاره به رسالت و نقش مهم و تاثیرگذار رسانه‌ها در کشورمان در شرایط جنگ نرم دشمن بیان کرد: تاکنون خبرگزاری تسنیم در این حوزه موفق عمل کرده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود