به تهیه کنندگی موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی در دهه ولایت،

«زیر گنبد طلا» و «حریم امن» از شبکه‌های پنج و قرآن پخش می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۷
همزمان با ایام دهه ولایت ویژه برنامه های «زیر گنبد طلا» و«حریم امن» به تهیه کنندگی موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی از شبکه‌های پنج و قرآن بر روی آنتن می رود.

به گزارش آستان نیوز، به مناسبت گرامیداشت ایام دهه ولایت، موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس ویژه برنامه های «زیر گنبد طلا» و«حریم امن» را از طریق آنتن شبکه ها پنج و قرآن و معارف سیما پخش می کند.
«حریم امن» طی 10 شب با کارگردانی سید محمد محمدی سرشت و با موضوع سبک زندگی رضوی پخش می شود . این ویژه برنامه هرشب از ساعت 21 تا 22 به مدت 60 دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی و آیتم های متنوعی چون معرفی کتاب، شعرخوانی، معرفی بخش های مختلف آستان قدس رضوی و... همراه خواهد بود.
«زیر گنبد طلا» ویژه برنامه‌ی دیگر این موسسه هر شب ساعت 20 به مدت 35 دقیقه با موضوع تبیین ولایت توسط حجت الاسلام نظافت میهمان مخاطبان خواهد بود. این برنامه به کارگردانی فرید نجفی و طی 9 قسمت پخش می شود.
از دیگر فعالیت های این موسسه در این ایام می توان به پخش برنامه آفتاب شرقی در روز پنج شنبه از حرم مطهر رضوی اشاره کرد که از ساعت 10:30 تا 11:30 دقیقه بر روی آنتن می رود.
همایش فعالان اربعین حسینی که همزمان با ایام دهه ولایت و با حضور خادمان ایرانی و عراقی و جمعی از شخصیت های مذهبی دو کشور در 24 و 25 مردادماه در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار می شود، از شبکه ماهواره ای امام رضا(ع) پخش خواهد شد و تصاویر آن جهت پخش در اختیار شبکه های مختلف سیما نیز قرار خواهد گرفت.
پوشش ویژه برنامه عیدغدیر در حرم مطهررضوی از دیگر فعالیت های موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی در این دهه است که بخش هایی از آن از طریق شبکه های مختلف سیما پخش خواهد شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود