اجرای طرح «در غدیر اطعام دهیم» با همکاری خادمیاران رضوی در کاشان

۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۶
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان گفت: طرح «در غدیر اطعام دهیم» به نیت اطعام غدیر و با عنوان «همسفره با حضرت زهرا(س) باشیم» با همکاری خادمیاران رضوی این دفتر نمایندگی و خیریه خانه های نورانی در دهه ولایت اجرا می شود.

حجت الاسلام بصیرتی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: این طرح با تاسی به حدیث گهربار امام رضا(ع) که فرمود «هر کس برادر مومن خود را در روز عید غدیر اطعام کند همانند آن است که تمام پیامبران و صدیقین را اطعام کرده است» اجرا می شود.
وی همچنین با تاکید بر این حدیث امام علی(ع) که فرمودند«هر کدام سهمی حتی به اندازه اطعام یک نفر داشته باشیم» افزود: انجام و احیای  سنت اطعام به مناسبت عید غدیر و دهه ولایت در این وضعیت معیشتی مردم می تواند علاوه بر ترویج فرهنگ مهربانی و ایثار حتی به اندازه سهیم شدن در تهیه یک پرس غذا روح نشاط و شادمانی را از برکت علوی در جامعه افزایش دهد.
به گفته بصیرتی، هر فرد در این طرح می تواند حتی هر تعداد غذا را که می خواهد با هزینه ای بسیار مناسب و پایین بانی شود تا بتواند با سهیم شدن در مجموع این قطرات دریای سخاوت و بخشش و مهربانی را در جامعه ساری و جاری کند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان تصریح کرد: این دفتر نمایندگی برای دریافت کمک های نقدی شماره کارت 6104337526763238 را اعلام کرده است تا همشهریان و هموطنان عزیز که تمایل دارند در این امر خداپسندانه و عام المنفعه شرکت کنند و باقیات الصالحاتی را ترویج کنند مبالغ خود را به این شماره کارت واریز کنند.
شایان ذکر است، تاکنون هزینه  ۲۰۰۰ پرس غذا جهت اطعام مردم در عید سعید غدیر در این طرح توسط بانیان اهدا شده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید