8 برنامه محوری در دهه ولایت توسط خادمیاران رضوی استان قم برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۸
ویژه برنامه‌های خادمیاران‌رضوی استان قم در دهه ولایت اعلام شد.

به گزارش آستان نیوز، مدیر روابط عمومی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم از برگزاری ویژه‌برنامه‌های فرهنگی دهه ولایت توسط کانون‌های خادمیاری این استان خبر داد.

وی افزود : این برنامه‌ها شامل ۸ برنامه کلان است که در روزهای مختلف این دهه با همکاری ۲۴ کانون خادمیاری استان قم از بیست و سوم مردادماه در مساجد استان و اماکن عمومی شهر مقدس قم آغاز شده و تا پنجم شهریورماه ادامه خواهد داشت.

مهدی عباسی، پایش منطقه‌ای و فراگیر بودن برنامه‌های فرهنگی را از مهم‌ترین ویژگی آن بیان کرد و اظهار داشت: حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران، مصلای قم، مساجد استان و اماکن عمومی شهر از جمله مکان‌هایی است که برنامه‌های فرهنگی در آن برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس در قم با تشریح این برنامه‌ها گفت: همایش بزرگ سبک زندگی رضوی با حضور بیش از ۶۰۰ نفر از زوج‌های تازه مزدوج استان ۲۷ مردادماه برگزار می‌شود  که این همایش با همکاری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) و مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سالن همایش حرم مطهر فاطمی برگزار می‌شود.

آیین پرچم گردانی حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام، سخنرانی و مدیحه‌سرایی، برپایی محافل جشن در محله های استان، برپایی 10 ایستگاه صلواتی برای پخش شربت و شیرینی، بخشی از برنامه‌های خادمیاران رضوی استان قم را تشکیل می‌دهد.

 مهدی عباسی، ورود کاروان "مهر درخشان فاطمی" را یکی از برنامه‌های مهم دهه ولایت عنوان کرد و گفت: مصلای بزرگ قم در 29 مردادماه، میزبان کاروان‌های زائر اولی‌های کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خواهد بود. موسسه حضرت خدیجه سلام الله علیها و مصلی قم کانون محله شمس الشموس را در اجرای این برنامه یاری خواهند کرد.

ایشان برگزاری کرسی‌های تلاوت را در پایان مردادماه بخشی از برنامه‌های کانون قرآن خادمیاران استان قم برشمرد و افزود: این محفل قرآنی با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان قم گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین تکیه‌ای؛ مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان قم طی ویژه برنامه‌ای که ۲۸ مرداد ماه در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار خواهد شد با اهدای لوح سپاس، از خادمیاران فعال دهه کرامت تقدیر خواهد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید