اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مازندران برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۵
مراسم اختتامیه و تجلیل از منتخبین مسابقه کتابخوانی و نقاشی رضوی شهرستان‌های فریدونکنار و محمودآباد با مشارکت خادمیاران رضوی در سالن اجتماعات شهید بصیر فریدونکنار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از ساری، ابراهیم نقدی بابایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی فریدونکنار در حاشیه این مراسم اظهار کرد: مسابقات کتابخوانی و نقاشی رضوی با تعداد 8 عنوان کتاب در سنین مختلف با موضوع امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه 10 هزار و 503 نفر از فریدونکنار در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند یادآور شد: در بخش مکتوب فریدونکنار با هشت هزار و 953 شرکت کننده رتبه نخست کشور را کسب کرد و هزار و 550 نفر در بخش آنلاین شرکت کننده داشت.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی فریدونکنار خاطرنشان کرد: این شهرستان با توجه به جمعیت در تمامی بخش ها رتبه نخست را به دست آورد.

نقدی بابایی با بیان اینکه فریدونکنار به عنوان شهرستان برتر در زمینه مشارکت مردمی در این جشنواره انتخاب شد تصریح کرد: هفت نفر از فریدونکنار به عنوان منتخب شهرستانی انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفتند.

وی با اشاره به هدف برگزاری مسابقات کتابخوانی و نقاشی رضوی گفت: ترویج سیره رضوی درمان بسیاری از دردهای فرهنگی ما است با ابزار کتابخوانی که خود ترویج فرهنگ کتابخوانی است یکی از دغدغه های فرهنگی جامعه است می باشد.
 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید