مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی مازندران خبر داد:

راه اندازی کاروان پیاده شادی رهروان غدیر در مازندران / توزیع 5000 پرس غذای گرم و 200 سبدکالا توسط خادمیاران رضوی

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۲
به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم برنامه‌های متنوعی از جمله راه اندازی کاروان پیاده شادی رهروان غدیر و توزیع بسته‌های غذایی در شهرهای مازندران اجرا شد.

محمد اسماعیل امامزاده مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران طی گفت‌وگویی با خبرنگار آستان نیوز در ساری ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه دهه ولایت و امامت و عید غدیر خم اظهار داشت: عید غدیر خم عید بزرگ مسلمین جهان است و در روز غدیر ولایت بر ما مشخص شد.

وی افزود: امروز ولایت فقیه در جامعه امتداد و استمرار غدیر است؛ بنابراین ما تابع ولایت هستیم و عزت و سربلندی و سرافرازی امت و جامعه از وجود ولایت می باشد که ریشه در غدیر دارد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس ادامه داد: برای گرامیداشت دهه امامت و ولایت و عید غدیر خم برنامه های متنوعی را در سطح استان با حضور خادمیاران و دیگر دستگاه ها برگزار کردیم.
امامزاده برپایی کاروان پیاده شادی رهروان غدیر در شهرستان های نکا، محمودآباد، فریدونکنار و دیگر شهرها،  طبخ و توزیع بیش از ۵۰۰۰ غذای گرم بین نیازمندان، تهیه و توزیع بیش از ۲۰۰ سبد کالا برای محرومان و برگزاری همایش بانوان ولایی توسط کانون بانوان را از برنامه های این دهه توسط دفاتر کانون مرکزی آستان قدس رضوی درشهرستان های مازندران برشمرد.

وی هم چنین دیدار با سادات و بیماران سادات که در بستر بیماری بودند، برگزاری ایستگاه های صلواتی توسط کانون های محلی شهرستان های استان، برگزاری جشن های بزرگ غدیر همراه با برنامه های شاد و متنوع از قبیل سخنرانی، شعر خوانی، مولودی خوانی و اجرای مسابقات نقاشی و فرهنگی، اهداء کمک هزینه جهیزیه و سفر به مشهد مقدس برای نوعروسان حاضر در جشن غدیر، برگزاری جشن برای معلولان بهزیستی و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد، توزیع بسته های فرهنگی بین کاروان شادی شهرستان ها  از دیگر برنامه های دفاتر کانون مرکزی آستان قدس رضوی در شهرستانهای استان مازندران بود که توسط خادمیاران رضوی این ایام اجرا شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود