به مناسبت عید غدیر خم انجام شد؛

تفاهم نامه همکاری نمایندگی آستان قدس با بنیاد نهج البلاغه در اردبیل امضا شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۱:۴۴
به مناسبت عید امامت و ولایت تفاهنامه همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل با بنیاد نهج البلاغه با حضور مسئولان استانی به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در اردبیل، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل در این جلسه با تبیین فعالیت های فرهنگی و آموزشی آستان قدس رضوی در اردبیل اظهار داشت: این تفاهم نامه کمک خواهد کرد تا بتوانیم در امر آموزش و پژوهش در حوزه نهج البلاغه پیشگام باشیم و در این بخش گام های اساسی را در سطح استان برداریم.

کاظم دبیر با بیان اینکه بنیاد نهج البلاغه در سطح استان در چند سال گذشته فعالیت های خوبی از خود به جای گذاشته است افزود: امیدواریم با تفاهم نامه ای که  با حضور اعضا و مسئولان استانی به امضا رسید بتوانیم شاهد رونق گرفتن این حوزه باشیم.

وی گفت: آنچه که امروز قابل اهمیت است ترویج مطالعه و تدبر در نهج البلاغه است که باید جوانان را به سمت مطالعه نهج البلاغه و تدبر در این کتاب مقدس سوق دهیم.


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل نیز در این جلسه اظهار داشت: با توجه به شرایطی که امروز در جامعه حاکم است لذا باید فعالیت های فرهنگی و مذهبی در بین جوانان و نسل جدید قوت بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ستوده با اشاره به اینکه امروز دشمنان در صدد تضعیف اعتقادات جوانان ما هستند افزود: ترویج و تبیین فرمایشات حضرت امیر مومنان علی (ع) در بین جوانان یکی از ضرویات امروز جامعه است که باید نهادینه شود.

در پایان از اساتید و مربیان پیشکسوت نهج البلاغه با اهدا لوح و جایزه تجلیل شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید