به همت خادمیاران آستان قدس رضوی استان قم،

آیین پرچم‌گردانی حرم مطهر امام رضا(ع) در قم برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۰
آیین پرچم‌گردانی حرم مطهر امام رضا علیه السلام در مسجد چهارده معصوم علیه السلام پردیسان قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در قم، در آیین پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا(ع) که در مسجد چهارده معصوم شهرک پردیسان قم برگزار شد، مومنان نمازگزار از این پرچم نورانی تبرک جستند.

در این مراسم که در شام عید سعید غدیرخم برگزار شد، خادمیاران رضوی استان قم که حامل پرچم مطهر حرم نورانی امام رضا علیه‌السلام بودند، توفیق تبرک‌جویی از این پرچم مقدس را نصیب عاشقان و ارادتمندان اهل بیت علیهم السلام کردند.

مومنان نمازگزار مسجد چهارده معصوم علیه السلام شهرک پردیسان، با قلب‌هایی مالامال از عشق به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و ارادت به ساحت نورانی خورشید طوس، حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء، چشم‌هایشان را به نورانیت پرچم منسوب به امام هشتم منور نمودند و ارادت خود به ولی نعمتشان را به نمایش گذاشتند.

زینت‌بخش این حرکت ارزشمند فرهنگی و معنوی، صلوات خاصه امام رضا علیه السلام بود که با نوای گرم یکی از نمازگزاران قرائت شد.

خاطرنشان می‌شود دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم با همکاری خادمیاران ‌رضوی استان، آیین پرچم‌گردانی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام را در مساجد شهر برگزار می‌کند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود