رئیس شورای شهر آق قلا از خدمات آستان قدس در این منطقه قدردانی کرد

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۵
پیمان حسن قاسمی رئیس شورای شهر آق قلا به نمایندگی از مردم این شهر طی نامه‌ای از خدمات آستان قدس رضوی پس از بحران سیل در این منطقه قدردانی نمود.

به گزارش آستان نیوز؛ در این نامه که خطاب به حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی نوشته شده، آمده است: حرکت ارزشمند حضرتعالی در کمک به سیل زدگان استان گلستان علی الخصوص شهرستان آق‌قلا موجبات خوشحالی و امیدواری سیل زدگان را فراهم آورد. قطعا همکاری و کمک های بیدریغ و حضور ایثارگرانه خادمان آستان قدس رضوی در امر کمک به سیل زدگان مرهمی بود بر دردهای این قشر آسیب دیده و هم اکنون کمک های شما در دوران پس از سیل و توجه ویژه به امر اشتغال مردم آسیب دیده نقطه امیدی است برای بهبود زندگی و کارآمد شدن خانواده‌های سیل زده آق قلا.

در ادامه نامه رئیس شورای شهر آق قلا آمده است: اینجانب به نمایندگی از مردم متدین و انقلابی آق قلا وظیفه خود می دانم این جهت‌گیری صحیح و چنین اقدامات شایسته ای را قدر دانسته و همچنین از خداوند متعال طلب توفیقات روز افزون را برای حضرتعالی دارم. امید است حرکت شما منشا خیری برای رسیدگی و اهتمام بیشتر دیگر مسئولان به مستضعفین و ولی نعمتان انقلاب باشد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود