ده‌ها برنامه فرهنگی و خدماتی در دهه ولایت توسط خادمیاران استان گلستان برگزار شد

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۷:۵۸
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی از برگزاری برنامه های متعدد و متنوع فرهنگی و خدماتی در ایام دهه ولایت در استان گلستان خبر داد.

سید حسین علوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز در گرگان اظهار داشت: با توجه به حجم بالای برنامه‌های متعدد در ایام دهه ولایت، دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و کانون های مختلف خادمیاری آن در این ایام برنامه های متعددی  برگزار کرده است که مورد استقبال زیاد مردم استان قرار گرفته است.
وی افزود: در این ایام برنامه های متنوعی در قالب کانون‌های شعر و ادب، هنری، خانواده های شهدا، خانواده، بانوان، نوجوانان، کتابخوانی، قرآنی، ورزشی، مداحی، تبلیغی و فرهنگ زیارت برگزار شده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان تصریح کرد: افتتاحیه نمایشگاه نگاره های رضوی، اجرای برنامه های متعدد آوای رضوان، برگزاری کارگاه های متنوع آموزشی، دیدار با خانواده های شهدای سادات، برگزاری کرسی های تلاوت رضوی، دیدار با سالمندان، برگزاری ایستگاه های صلواتی و ده ها برنامه شاخص دیگر در این ایام برگزار شده است.
علوی در پایان گفت: برنامه های متنوعی در طول سال از سوی دفتر نمایندگی برگزار می شود که در ایام مناسبتی این برنامه ها با همکاری کانون های موضوعی خادمیاری به اوج خود می رسد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود