۱۳۹۸-۰۵-۳۱

بهسازی مدارس مناطق محروم شهرستان چناران به همت دانش‌آموزان جهادگر رضوی

مدیر دبیرستان پسرانه واحد 15 امام رضا(ع) اظهار کرد: به همت جمعی از دانش‌آموزان جهادگر رضوی، مدارس مناطق محروم شهرستان چناران ترمیم و بهسازی شد.

به گزارش آستان نیوز، امیرحسین فرجاد نسب با اشاره به اینکه این طرح در قالب اردوهای جهادی و با هدف غني‌سازي اوقات فراغت جوانان انجام می‌شود، اظهار کرد: فعالیت این دانش‌آموزان در عرصه‌های عمراني، بهسازي، مرمت و زيباسازي مدارس است که ذیل این طرح خدمات مختلفی در راستای محروميت‌زدايي در مناطق محروم انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، دانش‌آموزان جهادگر رضوی با مشارکت بسیج دانش آموزی شهرستان چناران با حضور در حوزه‌های تعریف شده، تاکنون 3 مدرسه محروم و فرسوده سید آباد، هنرستان امام جواد(ع) و شاهد را بهسازی و ترمیم کردند که با پشتکار این جوانان امیدواریم تا اتمام طرح ۳ مدرسه دیگر نیز عملیات بهسازی آن انجام شود.
فرجاد نسب با اشاره به اینکه این طرح از 16 مرداد آغاز شده و تا 31 شهریور ماه ادامه دارد، افزود: اردوهای جهادی دانش‌آموزان یک حرکتی اجتماعی است که با ارزش‌ها و تعالیم دینی آمیخته شده و بدون تردید آثار و برکات ارزشمندی را برای آنان در پی دارد.
وی با بیان اینکه بیش از 30 دانش‌آموز در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال در این طرح مشارکت داشتند، گفت: این طرح علاوه بر تربیت و خودسازی نفس، موجب تقویت روحیه جهادی، حس نوع دوستی و زمینه‌ساز تعالی و تکامل آنان می‌شود و دانش‌آموزان را برای پذیرفتن پست‌های مدیریتی در آینده آماده می‌كند.

 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تولیت آستان قدس رضوی با خانواده معظم شهدا دیدار کرد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با شب رحلت حضرت ام‌البنین(س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با خانواده‌های معظم…

پخش زنده حرم مطهر