به ابتکار دبیرخانه کانون‌های خادمیاری بانوان؛

برگزاری نخستین همایش بزرگ بانوان خادمیار رضوی 8 استان کشور در ارومیه

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۲۲
نخستین همایش بزرگ بانوان خادمیار رضوی غرب و شمال‌غرب کشور به ابتکار دبیرخانه کانون‌های خادمیاری بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در ارومیه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در ارومیه، نشست تخصصی مدیر مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی با مسئولان کانون‌های خادمیاری بانوان، خانواده و خانواده شهدا در شمال غرب کشور برگزار شد.

در این نشست که با مرکزیت شهرستان ارومیه در حال برگزاری است، سررابطین کانون‌های خادمیاری بانوان، خانواده و خانواده شهدا از استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، زنجان، کرمانشاه، قزوین و همدان حضور دارند.

تبیین راهبردهای جدید کانون‌های خادمیاری خانواده و بانوان در ترویج سبک زندگی رضوی در کشور و هم افزایی این کانون‌های خادمیاری در برگزاری کلاس‌های آموزشی زوجین جوان و مهارت‌های خانواده از دیگر موضوعات این نشست است.

همچنین همایش بزرگ بانوان رضوی شهرستان ارومیه با سخنرانی خانم‌ها خزعلی(فعال فرهنگی و اجتماعی بانوان) و دژبرد(مدیر مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس) برگزارشد.

شایان ذکر است صبح امروز نیز جلسه توجیهی برنامه های مرکز خادمین آستان قدس رضوی توسط رئیس اداره ساماندهی این مرکز برای حاضران برگزار شد.
دیدار باخانواده شهید و همچنین دیدار با یک خانواده موفق(مادری که7 فرزند اثرگذار را بدون حضور همسرش تربیت کرده است) از دیگر حاشیه‌های این برنامه بود.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/6dzte7dfeg5l204dlnargjmo6ura5er3.jpg

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود