مدیرعامل بیمارستان رضوی:

اتاق‌های عمل‌ ۱۸گانه بیمارستان رضوی در کشور بی‌نظیر است

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۰
مدیرعامل بیمارستان رضوی گفت: اتاق‌های عمل‌ ۱۸گانه بیمارستان رضوی در کشور بی‌نظیر است.

به گزارش آستان‌نیوز، دکتر رضا سعیدی در مراسم تجلیل از پزشکان مرتبط با آستان قدس رضوی و بازدید تولیت آستان قدس رضوی از طرح‌های توسعه‌ای بیمارستان رضوی عنوان کرد: سلامت و امنیت دو نعمت بزرگ خدادادی هستند که اگر این دو نباشند بقیه نعمات ارزش ویژه‌ای نخواهند داشت؛ یعنی اگر کسی بیمار باشد یا امنیت  نداشته باشد، از امکانات و نعمات دیگر نمی‌تواند به خوبی استفاده کند. بنابراین سلامت و امنیت نعمات زیربنایی هستند که حفظ سلامت را پزشکان برعهده دارند.
وی افزود: تلاش ما در بیمارستان رضوی بر این استوار است که انتخاب اول مردم و منطقه باشیم و در چشم انداز خود، بیمارستان طراز اول منطقه را مد نظر داریم.
دکتر سعیدی ادامه داد: اگرچه این چشم انداز رویاپردازانه است اما تلاش ما بر این است که جلوتر از زمان حرکت کرده و به شکل معمول و متعارف پیشرفت، بسنده نکنیم.
وی اظهار کرد: برخی از مجوزهای طرح‌‌های توسعه‌ای بیمارستان رضوی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اخذ شده که احداث فاز سوم بیمارستان رضوی و اتمام و تجهیز اتاق عمل‌های یازده‌گانه از آن جمله است.
مدیرعامل بیمارستان رضوی ادامه داد: اکنون در شرف افتتاح اتاق عمل‌های یازده گانه هستیم که جزو پروژه‌های بی نظیر کشور به شمار می‌رود و پس از افتتاح در مجموع با ۷ اتاق عمل موجود، در کشور و حتی در منطقه منحصر به فرد خواهد بود.
وی اشاره کرد: هم‌چنین برای رفاه حال مراجعان و همراهان آنها سرای غدیر را در بیمارستان رضوی احداث و سالن پذیرش بیماران خارجی را با هدف ارتقای کرامت انسانی گردشگران سلامت تجهیز کرده‌ایم.
دکتر سعیدی گفت: تلاش ما بر این است که با افزایش بهره‌وری و تاثیرگذاری و نیز کاهش هزینه‌ها، هزینه ویژه‌ای را برای آستان قدس رضوی ایجاد نکرده و بتوانیم در عین حال، طرح‌های توسعه بیمارستان را بیش از پیش گسترش دهیم.
گفتنی است، تولیت آستان قدس رضوی به مناسبت روز پزشک، واحد جدید بیماران بین‌الملل و همراه‌سرای غدیر بیمارستان رضوی را افتتاح کرده و از طرح‌های توسعه‌ای بیمارستان رضوی هم‌چون بیمارستان سیار رضوی و روند ساخت و تجهیز اتاق‌های عمل ۱۱گانه بازدید به عمل آورد. هم‌چنین در این روز، شبکه جامع سلامت رضوی برای ارائه خدمات سلامت آستان قدس رضوی به ایرانیان و غیرایرانیان رونمایی شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود