رقابت 1500 شرکت‌کننده کاشانی در مسابقه كتابخوانى «بر مدار آفتاب»

۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۷:۵۵
مسئول دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، گفت: 64 برگزیده از بین شرکت کننده 1500 در مسابقه كتابخوانى از کتاب«بر مدار آفتاب» به عنوان بزرگترین مسابقه کتابخوانی کاشان ویژه دهه کرامت در مراسم قرعه کشی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کاشان، حجت‌الاسلام مهدی بصیرتی در حاشیه مراسم قرعه‌کشی مسابقه کتاب‌خوانی برمدار آفتاب اظهار کرد: 64 برگزیده از بین هزار و 500 شرکت‌کننده در مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «برمدار آفتاب» به‌عنوان بزرگ‌ترین مسابقه کتاب‌خوانی کاشان ویژه دهه کرامت در مراسم قرعه‌کشی معرفی شدند.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان گفت: 32 برنده از بین کسانی که در پویش مطالعاتی شرکت کرده‌اند و 24 نفر از کسانی که پاسخنامه درست را ارسال کردند و هشت نفر نیز از بین کسانی که در پویش تبلیغی و ترویجی مسابقه در اینستا گرام شرکت کرده و با گرفتن عکس و فیلم از خودشان و کتاب با مرقوم کردن عبارت #کتاب_بر_مدار_آفتاب در فضای مجازی مشارکت کردند، در مراسم قرعه‌کشی انتخاب شدند.

وی افزود: برای برندگان این مسابقه 8 جایزه هشت‌تایی از نفر اول تا هشتم شامل هشت کمک‌هزینه سفر به مشهد مقدس، هشت تابلو فرش، هشت کارت هدیه 2 میلیون ریالی، هشت کارت هدیه یک‌میلیون ریالی، هشت بن خرید کتاب یک‌میلیون ریالی، هشت کارت هدیه 500 هزار ریالی و هشت بسته فرهنگی اهدا می‌شود.

بصیرتی عنوان کرد: مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «برمدار آفتاب» ویژه دهه کرامت و هم‌زمان با برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید در راستای معرفی زندگینامه، سیره و معارف رضوى به همت کانون‌های کتاب، کتاب‌خوانی و عرضه محصولات فرهنگى دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان با تقدیر از همکاری نهادهای مختلف فرهنگی بیان کرد: این مسابقه با استقبال خوب مردم مواجه شد و آثار و برکات خوبی به همراه داشت.

وی افزود: این مسابقه کتاب‌خوانی برای جامعه هدف جوانان و بزرگ‌سالان به‌صورت خرید کتاب از مراکز مشخص‌شده و ارسال پاسخنامه به‌صورت پیامکى از دهه کرامت تا روز 21 مردادماه عید سعید قربان برگزار شد.

مرتضی والی زاده، مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، نیز در پایان با تقدیر از دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، در برگزاری این مسابقه کتابخوانی ارزشمند که با هدف ترویج فرهنگ علوی و سیره رضوی برگزارشد گفت: خواندن این کتاب ها و آشنایی با شیوه زندگی ائمه اطهار در نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی راهگشا و موجب نشر خیرات و برکات در زندگی فردی و اجتماعی افراد جامعه می شود.
وی افزود: آشنایی با زندگی اهل بیت(ع) که زوایای زیادی از زندگی آنها هنوز برای ما شیعیان ناشناخته و مغفول مانده است در قالب مسابقات کتابخوانی و دیگر اقدامات فرهنگی می تواند با کمیت و کیفیت بهتری انجام شود تا بهره مندی وسیع تر و گسترده تری از برکات آن نصیب ما در زندگی شود.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود