اجرای طرح «اطعام دهیم» خادمیاران رضوی با توزیع 4 هزار پرس غذا در کاشان

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۸:۰۵
طرح «اطعام دهیم» با توزیع 4 هزار پرس غذا از طریق همکاری خادمیاران دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان و خیریه خانه‌های نورانی در این شهرستان اجراشد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کاشان، حجت الاسلام مهدی بصیرتی، مسئول دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، این طرح بابرکت به نیت اطعام غدیر و با عنوان «همسفره با حضرت زهرا(س) باشیم» با توزیع 1000 پرس غذا بین مسافران در محل عوارضی کاشان و 3 هزار پرس بین محرومین برگزارشد.
وی با تاکید بر توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان از طریق خادمیاران این دفتر نمایندگی گفت: احیای  سنت اطعام به مناسبت عید غدیر و دهه ولایت علاوه بر ترویج فرهنگ مهربانی و ایثار و ایجاد روحیه نشاط و شادمانی در جامعه از برکت غدیر علوی هدف از اجرای این طرح بود.
به گفته وی، هر فرد حتی افراد بی بضاعت در این طرح توانستند با سهیم شدن در تامین هزینه یک پرس غذا بانی شوند و نسیم مهربانی را در جامعه ساری و جاری کنند.
مسئول دفتر نمايندگي آستان قدس رضوي در کاشان، همچنین اجرای طرح عیادت از بیماران  مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان با همکاری روحانیون موسسه تبلیغی موعود کاشان را در روز عید غدیر یادآورشد و گفت: اعضای این موسسه با حضور در این بیمارستان و اهدای  محصولات متبرک رضوی به آنها و هدایای فرهنگی و سرگرمی به کودکان بیماران از بیماران دلجویی کردند.   
شایان ذکراست: طرح «اطعام دهیم» به نیت اطعام غدیر با عنوان «همسفره با حضرت زهرا(س) باشیم» با همکاری خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس و خیریه خانه های نورانی شهرستان کاشان در دهه ولایت اجرا شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید