توزیع 8000 پرس غذای گرم توسط خادمیاران رضوی در مناطق محروم شیعه و سنی ایرانشهر/ ویزیت 235 نفر توسط خادمیاران سلامت

۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹
مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان ایرانشهر گفت: 9 برنامه خدماتی و امدادی غدیریه این کانون از جمله توزیع 8000 پرس غذای گرم و میان وعده توسط خیرین و خادمیاران این کانون مرکزی و کانونهای محله ای تابعه بمپور و بزمان در دهه ولایت از قربان تا غدیر اجرا شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از زاهدان، محمد امین سپاهیان، مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان، با تاکید بر اینکه این برنامه ها شامل ذبح گوسفند و توزیع گوشت قربانی، برپایی ایستگاه صلواتی، توزیع غذای گرم  و میان وعده، توزیع آرد و پخت نان، برگزاری جشن های غدیر، ویزیت رایگان بیماران توسط خادمیاران سلامت، دیدار با سادات و عیادت از سادات بیمار، اهدای کفش به نیازمندان اهل سنت توسط خادمیاران رضوی در عید غدیر است.
به گفته وی، افزون بر توزیع 8000 پرس غذای گرم  و میان وعده ذبح 14 راس گوسفند و توزیع گوشت آن نیز به همت خیرین و خادمیاران در ایام دهه ولایت انجام شد.
سپاهیان، برپایی هشت ایستگاه صلواتی با توزیع 6000 لیوان شربت گل سرخ خاکشیر و تخم شربتی، 1500 بستی و 40 کیلو شیرینی را همزمان با شب و روزعید غدیر توسط خامیاران رضوی شهرستان ایرانشهر، بمپور وبزمان با مشارکت خیرین یادآورشد و گفت: حدود 2000 قرص نان با توزیع چهار کیسه آرد نیز در روز عید غدیر توسط خادمیار رضوی کانون محله ای بزمان پخت و پخش شد.
به گفته مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان ایرانشهر، برگزاری 14 مراسم جشن عید غدیر با همت خادمیاران رضوی و عاشقان ولایت، برگزاری 10 شب جشن در مساجد محله ای، کانون‌های بیت الاحزان قرآنی و مراسم محورهای ایرانشهر، بمپور و بزمان از دیگر برنامه های این کانون خادمیاری در دهه ولایت بود.


*ویزیت 235 نفر توسط خادمیاران سلامت
مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، ویزیت 235 نفر در درمانگاه خیریه حضرت علی اصغر ایرانشهر را توسط خادمیاران سلامت در روز عید غدیر یادآورشد و گفت: دیدار با سادات و عیادت از سادات بیمار و اهدای کفش به نیازمندان اهل سنت توسط خادمیاران رضوی در عید غدیر از دیگر برنامه های کانون خادمیاری در دهه ولایت است.
 سپاهیان، برگزاری مسابقه غدیر ویژه خادمیاران رضوی با اهدای جوایز نقدی را در روز ولادت امام موسی کاظم(ع) تاکید کرد و گفت: بانوان خادمیار رضوی  کانون محله خادمیاری بزمان نیز باهمکاری موسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا (س) هفت برنامه را ویژه دهه ولایت اجرا کردند.


*اجرای 7 برنامه ویژه دهه ولایت از سوی بانوان خادمیار رضوی
وی، در پایان تصریح کرد: این برنامه ها شامل برگزاری کلاسهای قرآنی، کلاسهای آموزشی فضایل امیرالمومنین، بررسی آیات ولایت برای دانش پژوهان وحافظان قرآنی به مدت 15 جلسه، برگزاری مسابقه خطبه غدیر با اهدای جوایز، ذبح دوراس گوسفند وتقسیم 40 بسته گوشت نذری بین نیازمندان ودانش آموزان قرآنی، برپایی ایستگاه صلواتی با پذیرایی کیک وشربت، برپایی جشن باشکوه غدیر، اهدا عیدی روز غدیر شامل دفترچه و کتابچه غدیری به کودکان و جوانان و اهدایی جوایز به 24 نفر از حافظان قرآنی برتر بود.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود