کسب رتبه اول چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) توسط خادمیار نوجوان رضوی استان کرمان

۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۲
دل‌نوشته عضو کانون خادمیاری نوجوانان رضوی شهرستان راین کرمان، رتبه اول چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، عضو کانون نوجوانان راین، رتبه اول چهاردهمین جشنواره بین‌المللی«دل‌نوشته‌ای به امام رضا(ع)» از سری برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به میزبانی استان مازندران را به خود اختصاص داد.

بر اساس این گزارش، دل‌نوشته نفیسه قریه میرزایی عضو کانون خادمیاران نوجوان شهرستان راین به مربی‌گری انیسه جعفری‌راد از بین ۱۰ها هزار نامه  که از داخل و خارج از کشور به دبیرخانه جشنواره چهاردهم رسیده است، رتبه اول را در بخش کودکان و نوجوانان کسب کرده است.

همچنین آثار نوشین‌سادات فاطمی از کانون انار به مربی‌گری فرزانه محمدحسینی و یاسمن تقی‌پور از کانون بافت به مربی‌گری محبوبه ترابی نیز در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) شایسته تقدیر شدند.

شایان چهاردهمین جشنواره بین المللی دل‌نوشته ای به امام رضا(ع) به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل بیت (ع) و گرامی‌داشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار حوزه فرهنگ رضوی تشکیل و دبیرخانه آن در دو رده سنی کودکان و نوجوانان «۷ -۱۸ سال» و بزرگسالان« ۱۸ سال به بالا» تا ۵ مردادماه سال جاری آثار شرکت‌ کنندگان در این جشنواره را دریافت کرده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود