با هدف ارائه خدمات فرهنگی، اسکان و پذیرایی از زائران اربعین؛

موکب امام رضا(ع) توسط خادمیاران رضوی در کرمانشاه و قصرشیرین برپا می‌شود

۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه گفت: خادمیاران کرمانشاه در ایام اربعین آماده پذیرایی از زائرین حسینی در دو موکب مزین به نام مبارک امام رضا(ع) در شهرهای کرمانشاه و قصر شیرین هستند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرمانشاه، سیدمحمدجعفر امامیان با اشاره به سفر یک روزه خود همراه با مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) و مسئول ستاد اربعین آستان قدس رضوی به مرزخسروی،گفت: در این سفر نشستی در فرمانداری قصر شیرین با حضور جعفر همتی، مسئول قرارگاه مرکزی اربعین استان کرمانشاه و آقای منصوری دبیر ستاد اربعین آستان قدس رضوی برگزار شد.
وی  افزود: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته جهت بازگشایی مرز خسروی و آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای اعزام زائران از این مرز، پیش بینی‌های لازم جهت برپایی یک موکب با ارائه خدماتی همچون اسکان، تغذیه، فرهنگی و تبلیغی به زائرین اربعین صورت پذیرفت.
امامیان با اشاره به مهمان نوازی و زائر پذیری مردم کرمانشاه در طول تاریخ و زیارت عاشقان اباعبدالله از کرمانشاه به عنوان دروازه عتبات عالیات گفت: پذیرایی از زائرین اباعبدالله را بر خود لازم میدانیم و همچون سال گذشته موکب امام رضا(ع) در کرمانشاه برپا می‌شود و خادمیاران رضوی آماده پذیرایی و ارائه خدمت به زائران در زمینه اسکان، تغذیه، فرهنگی و تبلیغی خواهند بود.

شایان ذکر است، منصوری، رئیس ستاد اربعین آستان قدس رضوی با مقامات محلی استان کرمانشاه برای تسهیل خدمت‌رسانی به زائران حسینی دیدار و گفتگو کرد.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/k6w32srvwcg9dwx7nr4ectzqv6m0phhe.jpg

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود