توسط خادمیاران رضوی صورت گرفت؛

برگزاری اردوی فرهنگی ویژه خانواده شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون در کرج

۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۴
به همت کانون خادمیاران رضوی «خادم الشهدا» اردوی فرهنگی و رضوی با حضور خانواده های معظم شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون در کرج برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرج، اردوی فرهنگی و رضوی با حضور خانواده های معظم شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون در  کرج برگزار شد.

در این اردوی یک روزه که به همت کانون «خادم الشهدا» خادمیاران دفتر آستان قدس رضوی در استان البرز برگزار شد، همسران و فرزندان شهدای مدافع حرم ایرانی و تیپ فاطمیون استان البرز حضور داشتند و ضمن تفریح در فضای سبز باغ «طوبی» و شادی و سرگرمی فرزندان شهدا، از این عزیزان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، قاضی‌خانی مسئول امور خادمیاران دفتر آستان قدس رضوی استان البرز ضمن خیر مقدم به همسران و فرزندان شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: شهدا درس بزرگ ایثار و شهادت را به ما آموختند و خود به آن عمل کردند و این سعادت جز با همراهی و کمک شما همسران گرامی شهدا میسر نمی‌شد.

وی افزود: تکریم از شما بانوان بزرگوار، تکریم از شهامت، ایثار و فداکاری است.

قاضی خانی در پایان ضمن اشاره به توفیقات خدمت به آستان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گفت: همگی ما مفتخریم که در کنار خادمی این امام رئوف، سعادت خدمت به خانواده های معظم شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم را نیز یافته ایم.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید