جامعه مداحان در همه حال باید شئون اسلامی را مد نظر قرار دهند

۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۱:۳۳
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرمان در جمع خادمیاران رضوی گفت: آنچه که برای ذاکرین، مداحان و قاریان قرآن در مرحله اول مهم است، رعایت کردن شئون اسلامی در همه زمان است و این ماه باید به عنوان الگو و اسوه باشد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرمان؛ حجت الاسلام سیدرضا فاطمی در گردهمایی مداحان و ذاکران اهل بيت (علیهم السلام) کانون مداحان خادمیاران رضوی شهركرمان در آستانه محرم ضمن تسلیت و فرارسیدن ایام محرم الحرام و ایام عزاداری و سوگواری امام حسین (علیه السلام) گفت: به فرموده امام راحل این محرم و صفر است که انقلاب را زنده نگه داشته است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرمان گفت: آنچه که برای ذاکرین، مداحان و قاریان قرآن در مرحله اول مهم است، رعایت کردن شئونات اسلامی در همه زمان است و این ماه باید به عنوان الگو و اسوه باشد.

 وی در ادامه گفت: جامعه روحانیت و مداحان و ذاکرین و قاریان، همراه با انقلاب و سیاست های انقلاب باشند و اگر در راستای تبیین اهداف انقلاب که توسط ولی فقیه پایه گذاری می شود باشیم، موفق خواهیم بود.

 حجت الاسلام فاطمی ابراز داشت: انقلاب برگرفته از اسلام است و باید همراه با انقلاب و به روز و به هوش باشیم و همه دنیا علیه اسلام جبهه گرفتند می خواهند ما را از انقلاب دور کنند، که محقق نخواهد شد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود