نخستین گردهمایی خادمیاران رسانه‌ای استان گلستان برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۴۱
مدیر کانون خبر و رسانه آستان قدس رضوی در گلستان از برگزاری نخستین گردهمایی آموزشی فعالین رسانه‌ای آستان قدس رضوی در گلستان خبر داد.

محسن عسگری در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز در گرگان اظهار داشت: این گردهمایی برای نخستین بار در استان برگزار شده است که خادمیاران حوزه های تخصصی اعم از خبر، چند رسانه ای، عکس، شبکه های اجتماعی و غیره... حضور داشتند.
وی افزود: در نخستین گام این گردهمایی، مباحث شناخت رسانه و اهمیت آن و همچنین نقش رسانه ها در ترویج سیره اهل بیت(ع) و همچنین حضور پر رنگ رسانه های انقلابی در تبیین سیره رضوی اشاره شده است که با استقبال خادمیاران رو به رو گردید.
مدیر کانون خبر و رسانه آستان قدس رضوی در گلستان تصریح کرد: سلسله نشست های تخصصی رسانه و خبر و همچنین فضای مجازی در گلستان شکل خواهد گرفت و این روند در حوزه های مختلف تخصصی پیگیری خواهد شد.
عسگری گفت: این دوره آموزشی برای نخستین بار در کشور برگزار شد و بناست این آموزش ها به صورت مستمر ادامه پیدا کند.
گفتنی است؛ نخستین دوره آموزش خبرنگاری خادمیاران رضوی کشور به ابتکار مدیریت خبر و رسانه آستان قدس رضوی و با اجرای کانون های خادمیاری خبر و رسانه کشور در هشت مرکز استان(شامل اصفهان، اردبیل، البرز، سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان شمالی، گلستان و مازندران) برگزار می‌شود.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/byr45fgjcvfm581gxrsw4494azpzrnou.jpg

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/tsg6sba32ych3alv1utf515wrmv5afnw.jpg

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود