افتتاح مرکز نیکوکاری امام رضا(ع) با مشارکت خادمیاران رضوی در مازندران

۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۶
مرکز نیکوکاری امام رضا(ع) در شهر آستانه (کارگرد محله سابق) شهرستان فریدونکنار استان مازندران با مشارکت خادمیاران رضوی و در راستای محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان با حضور رئیس کمیته امداد، بخشدار، و جانشین مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در فریدونکنار، مرکز نیکوکاری امام رضا(ع) به همت دو خادمیار رضوی این شهرستان در شهر آستانه فریدونکنار با پشتیبانی کمیته امداد امام خمینی(ره) و در راستای محرومیت زدایی دایر شده است که با دریافت هدایا و کمک های مردمی و توزیع آن بین محرومین و نیازمندان ۱۸روستای تحت پوشش، فعالیت می‌کند.

قلی زاده، مسئول اجرایی این مرکز در گفت وگو با خبرنگار ما، فعالیت در مرکز نیکوکاری را خدمت به مردم در راستای رسیدن به هدف والای محرومیت زدایی و ایجاد بستری مناسب جهت محرومیت زدایی از چهره کشور برشمرد.
 قلی زاده با اشاره به این موضوع که فعالیت در این زمینه جزعنایت ویژه امام رضا(ع) به ایشان بوده است گفت: به علت عنایت ویژه امام رضا(ع) نام مرکز نیکوکاری را به نام مبارک آن حضرت مزین کردیم تا با استعانت از آن حضرت برای رسیدن به اهداف عالیه این مرکز، خدمتگزار مردم باشیم.

شایان ذکر است بیش از 16 هزار خادمیار رضوی استان مازندران در حوزه ترویج فرهنگ رضوی و محرومیت زدایی ذیل پرچم امام رئوف(ع) مشغول خدمت کریمانه به مردم آن استان هستند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود