توزیع بیش از 300 بسته فرهنگی توسط خادمیاران رضوی در پردیسان / توزیع بسته‌های غذایی میان محرومین قم

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۸
کانون مرکزی خادمیاران رضوی پردیسان، عید سعید غدیر خم را با برنامه‌های متنوع فرهنگی جشن گرفت.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در قم، مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی پردیسان گفت: با توجه به اهمیت بزرگداشت عید بزرگ ولایت و امامت و لزوم تبیین فرمان الهی برای اعلام وصایت امیرالمومنین علی علیه السلام که پرچمدار هدایت امت اسلام پس از پیامبر خداوند است، فعالیت‌های متنوع فرهنگی را جهت اجرا در دهه ولایت و امامت تدارک دید.

وی افزود: در ایام نورانی دهه ولایت، در مجموع بیش از 300 بسته فرهنگی شامل هدایای مختلف، با مضامین دینی برای کودکان تهیه شده و میان آن‌ها توزیع شد.

مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی پردیسان اظهار کرد: به منظور تبلیغ محتوای خطبه شریف غدیر که توسط پیامبر مکرم اسلام در صحرای غدیر خم ایراد شد، کتاب‌های شعر غدیر تهیه شد و شعارهای غدیریه در قالب‌های مختلف انتشار یافته و به کودکان اهدا شد.

وی بوستان علوی را به عنوان یکی از مراکز هدف برای برگزاری ویژه‌برنامه‌های جشن غدیر معرفی نموده و ادامه داد: برگزاری مسابقه رنگ آمیزی و نقاشی با موضوع غدیر و برگزاری مسابقه جدول با محوریت غدیر خم در میان نوجوانان، از برنامه‌های آن بود.

برگزاری مراسم جشن در مسیر راهپیمایی عید غدیر خم که از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) تا مسجد مقدس جمکران برگزار شد، برنامه محوری دیگر این کانون بود.

وی ادامه داد: در این مراسم، علاوه بر توزیع شیرینی و شربت، پرچم‌هایی نیز با پیام غدیر به شرکت کنندگان اهدا شد.

مدیر کانون مرکزی خادمیاران پردیسان اظهار کرد: با تشکیل گروه "معین الضعفا"، بسته‌های مواد غذایی برای حمایت از خانواده‌های نیازمند تهیه و در اختیار آنان قرار داده شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید