دارالشفاء امام رضا(ع) در کرمان بزودی افتتاح می‌شود

۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۹:۱۰
مسئول امور بیماران خاص استان کرمان گفت: دارالشفاء امام رضاعلیه السلام(کلینیک های تخصصی جامع ام اس، کلیوی، فشار خون و دیابت) به زودی و با مشارکت خییرین در کرمان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرمان، علی شمسی نیا، مسئول امور بیماران خاص استان کرمان در حاشیه آماده سازی دارالشفاء امام رضاعلیه السلام- کلینیک های تخصصی جامع ام اس، کلیوی، فشار خون و دیابت- جهت بهره برداری ظرف چند هفته آینده در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات ارزشمندی که توسط خیرین و مردم نیکوکار استان انجام شده، بیان داشت: 35 هزار متر پروژه آماده بهره برداری است.

وی درباره این پروژه توضیح داد: این پروژه از سال 85 آغاز شد و هم اکنون طی سه فاز در حال آماده سازی است و تاکنون 7 میلیارد تومان برای آن هزینه شده و برای تکمیل، نیازمند 15 میلیارد تومان است که تعدادی ازخیرین از جمله خانواده جانباز مرحوم حاج ابراهیم نقوی آن را تقبل کردند.

مسئول امور بیماران خاص استان کرمان با اشاره به زمین اهدایی این پروژه(از طرف مرحوم جلیل مظهری) که امروز ارزش آن 10 تا 15 میلیارد تومان است، گفت: فاز نخست را از ابتدای امسال آغاز کردیم و  یکی دیگر از خیرین به نام مرحومه مریم عبدالرحمنی منزلی را در خیابان شفا اهدا کرد که تبدیل به احسن شد و برای بیماران ام اس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی با قدردانی از حمایت مسئولین بیان داشت: گرچه برای این پروژه ها ریالی از دولت نگرفیتم و همه آن کمک خیرین است که تاکنون بیش از 200 میلیارد تومان هزینه کردیم و بیش از 6 هزار بیمار تالاسمی، کلیوی و ام اس تحت حمایت داریم.

شمسی نیا اعلام کرد: عملیات اجرایی بخش دیالیز با 3 هزار متر مربع شروع شده و امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد.

شایان ذکر است، دارالشفای امام رضاعلیه السلام در انتهای بلوار جهاد، نبش چهاراه خیرین کرمان قرار دارد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود