مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان:

ضرورت استفاده از ظرفیت‌های متقابل رسانه‌ای خبرگزاری شبستان و خادمیاران رسانه‌ای آستان قدس در کرمان

۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۰:۳۳
صابری حضور فعال، تحرک و پویایی در حوزه دین را از ویژگی های دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان استان کرمان خواند و بر ضرورت استفاده از ظرفیت های متقابل رسانه ای خبرگزاری شبستان و خادمیاران رسانه ای تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرمان، سیدحسین صابری با حضور در دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان استان با قدردانی از فعالیت های این رسانه اظهار داشت: حضور فعال، تحرک و پویایی قابل وصفی در حوزه دین در این خبرگزاری وجود دارد.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان با اشاره به ماهیت دینی خبرگزاری شبستان و وجود کانون های مساجد در کنار این خبرگزاری؛ کار فرهنگی رسانه ای را ارزشمند خواند و با بیان اینکه یک رسانه می تواند مسیر جامعه را به سمت دینداری و یا انحراف ببرد ؛تصریح کرد: فعالیت خبرگزاری شبستان استان کرمان را کاملاً مثبت ارزیابی می کنم.

وی با بیان اینکه وجه دینی اخبار این رسانه به دیگر حوزه ها غلبه دارد و ویژگی مذهبی بودن این رسانه دارای اهمیت است که باید مورد استقبال باشد؛ اعلام کرد: ظرفیت خادمیاران رسانه ای ما می تواند در اختیار این خبرگزاری قرار گیرد تا به تقویت بیشتر این رسانه کمک کند ضمن آنکه دبیر استانی این خبرگزاری خود از خادمیاران رضوی رسانه است.

محمدابدالی تکلو هم در این دیدار گفت: شبستان همواره از کار جناحی پرهیز کرده و با محوریت دین و فرهنگ فعالیت می کند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود