آغاز ثبت‌نام كاروان پياده اربعين حسيني ويژه دانشجويان دانشگاه امام رضا(ع)

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۲
معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) از آغاز ثبت‌نام كاروان پياده اربعين حسيني ويژه دانشجويان اين دانشگاه خبر داد.

به گزارش آستان‌نیوز، جليل معمارياني با بيان اين خبر به خبرنگار ما گفت: دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) براي دومين سال متوالي به منظور شركت در اجتماع ميليوني زائران اربعين حسيني، اقدام به اعزام دانشجويان پسر به كربلاي معلي در قالب كارواني 80 نفره کرده است.
وي با اشاره به ارائه تسهيلات ويژه دانشگاه براي حضور دانشجويان در راهپيمايي اربعين حسيني خاطرنشان كرد: جهت رفاه حال دانشجويان تسهيلات لازم جهت دريافت مجوز خروج از كشور و همچنين وام قرض الحسنه به مبلغ يك ميليون و 600 هزار تومان به آنان اعطا مي‌شود.
معماریانی با بيان اينكه سفر به عتبات عاليات از 19 مهر ماه آغاز مي‌شود و به مدت 11 روز به طول مي‌انجامد، افزود: برنامه‌ هاي فرهنگي متنوعي با حضور مسئولان فرهنگي اين دانشگاه تدارك ديده شده و اجراي تمام برنامه‌ها بر عهده دانشجويان است.
معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع) بيان معارف حسيني، اجراي مسابقات و كتابخواني را از جمله برنامه‌ هاي فرهنگي در اين سفر دانست و خاطرنشان كرد: سفر به شهر مقدس قم و زيارت جمكران و حضرت عبدالعظيم حسني  از برنامه‌هاي اجرايي است كه در داخل ايران براي اين كاروان تدارك ديده شده است.
وي با بيان اينكه در اين سفر زيارتي دانشجويان در قالب كاروان دانشجويي با اتوبوس از طريق مرز زميني به عراق عزيمت خواهند نمود، خاطرنشان كرد: عموم دانشجويان پسر علاقه مند به حضور در راهيپمايي اربعين حسيني و زيارت مشاهد شريفه در كشور عراق مي توانند از طريق نشاني  http://reg.imamreza.ac.ir/index.php/atabat-students-arbaeen-98 ثبت نام كنند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود