پانزدهمین دوره آموزشی مربیان مهدالرضا(ع) در فارس برگزار شد/ ساماندهی خادمیاران رضوی استان ادامه دارد

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۳
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس از اعزام 8 کاروان زیارت اولی استان فارس به حرم امام رضا(ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در شیراز، جابر مهدیار، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس در جمع اعضای این دفتر نمایندگی با بیان این که یکی از راهبردی ترین وظایف، پیشرفت فعالیت ها در راستای اهداف می باشد گفت: فرآیند ساماندهی خادمیاران رضوی استان به سرعت در حال انجام است.

وی افزود: آموزش ضمن خدمت آی تی و چرخه خدمت به مدت دو روز در هفته در مجتمع غدیر شیراز و دانشگاه علمی کاربردی زند در حال برگزاری است که امیدواریم تا آخر شهریورماه به سرانجام برسد.

وی افزود: پانزدهمین دوره آموزشی مربیان مهدالرضا(ع) در مجتمع غدیر شیراز با حضور 44 هنرآموز به مدت یک هفته شبانه روزی با استاد مدعو از مشهد مقدس برگزار شد.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس همچنین با اشاره به برگزاری جلسه ای با مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی در استانداری عنوان کرد: همکاری با بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و آموزش و پرورش در خصوص جذب مربیان مهدالرضا از موضوعات عنوان شده در این نشست بود.

وی از اعزام کاروان زیارت اولی های استان به مشهدالرضا(ع) خبرداد و تصریح کرد: در این ایام، اعزام 8 کاروان زائر اولی داشتیم که از این بین 6 کاروان دانش آموزی و 2 کاروان افراد بی بضاعت بالای 35 سال بودند.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس از برنامه های روز عاشورا و تاسوعا در استان فارس را برپایی موکب های پذیرایی به نیابت از امام رضا (ع) در ورودی و خروجی شهر در مسیر پیاده روی اربعین دانست و گفت: در دهه اول محرم در 72 دیگ پخت غذا توسط خادمیاران رضوی انجام می شود که هریک منقش به نام مبارک یکی از شهدای کربلا است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید