۵۰۰ سبد ارزاق ویژه مستمندان توسط خادمیاران رضوی در اصفهان توزیع می‌شود

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۶
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اصفهان از توزیع ۵۰۰ سبد ارزاق به صورت هماهنگ در سطح استان اصفهان ویژه نیازمندان با هدف اشاعه فرهنگ رضوی، نذر و اکرام مستمندان در ایام محرم خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، سید رضا مرتضوی، با اشاره به اقدامات آستان قدس رضوی در ایام محرم، اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی ویژه این ایام در نظر گرفته شده که تعدادی از آنها در حال انجام و تعدادی تا پایان محرم صورت می‌گیرد.

وی افزود: یکی از این برنامه‌ها برگزاری مراسم عزاداری در دهه نخست محرم در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان و 20 کانون مرکزی خادمیاران در شهرستان‌ها است.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان با بیان اینکه پرچم‌گردانی خادمیاران رضوی در مراسم هیئت‌های استان وجود دارد، گفت: موکب‌های پذیرایی از عزاداران حسینی در دفاتر استانی و 10 شهرستان اصفهان فعالیت می‌کنند.

وی تصریح کرد: دیدار با علما در ایام محرم نیز در دستور کار دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در اصفهان است و روز چهاردهم شهریور دیدار با آیت‌الله العظمی حسین مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان برنامه‌ریزی شده است.

 مرتضوی ادامه داد: توزیع سبد ارزاق به صورت هماهنگ در سطح استان اصفهان از دیگر برنامه‌های این دفتر است که شامل رب گوجه‌فرنگی، ماکارونی، گوشت منجمد، تن ماهی، عدس، ماش، برنج، روغن و ... است.

وی با اشاره به توزیع 500 بسته ارزاق در ایام محرم بین نیازمندان، اظهار داشت: این بسته‌ها با هدف اشاعه سیره رضوی در گره گشایی از نیازمندان، نذر و اکرام مستمندان توسط خادمیاران و خیران تهیه شده که 200 نفر از خادمیاران اصفهان و شهرستان‌ها در ایام محرم اقدام به توزیع می‌کنند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود