به همت پایگاه مقاومت بسیج مؤسسه عمران و توسعه رضوی؛

50 بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان محروم حاشیه شهر توزیع می‌شود

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۴
به همت پایگاه مقاومت بسیج مؤسسه عمران و توسعه رضوی در دهه اول محرم 50 بسته کامل لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان محروم حاشیه شهر مشهد توزیع می‌شود.

سعید مختاری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مؤسسه عمران و توسعه رضوی در گفت‌وگو با آستان ‌نیوز، درباره برنامه‌های این مرکز در دهه اول ماه محرم گفت: این پایگاه بسیج هم‌زمان با آغاز ماه محرم هر روز صبح با قرائت زیارت عاشورا، ایراد سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر و مصیبت‌خوانی اهل ‌بیت(ع) میزبان همکاران موسسه است.
وی از برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان نهضت حسینی خبر داد و تصریح کرد: سوالات این مسابقه از صحبت‌های امام جماعت موسسه بین دو نماز ظهر و عصر طرح می‌شود.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مؤسسه عمران و توسعه رضوی اظهار کرد: به همت این موسسه از سال گذشته تا کنون حدود هزار و هفتصد محروم را در خیابان‌های حر، پنج‌تن و... شناسایی کرده‌ایم.
مختاری با بیان اینکه به مناسبت‌های مختلف در مناطق حاشیه شهر، بسته‌های ارزاق توزیع می‌شود و همچنین برنامه‌های فرهنگی برای آن‌ها تدارک دیده شده است، ادامه داد: همچنین با نزدیک شدن به سال تحصیلی در این ایام حزن و اندوه اهل ‌بیت(ع)، لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان محروم پیش‌بینی کردیم.
وی تشویق و کمک‌رسانی به تحصیل را هدف این کار خیرخوهانه برشمرد و ادامه داد: 50 کفش و کیف با بسته کامل لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان محروم شناسایی شده در حاشیه شهر توزیع خواهد شد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود