ساماندهی 7400 خادمیار رضوی برای خدمت‌رسانی به محرومان خراسان جنوبی

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی از ثبت نام و ساماندهی هفت هزار و ۴۰۰ خادمیار رضوی در سطح خراسان جنوبی خبر داد و گفت: از این تعداد چهار هزار نفر در مرکز استان به محرومان خدمت می‌کنند.

حجت الاسلام نصیرایی اظهار داشت: ۳۷ کانون محله‌ای در سطح شهرستان بیرجند از سال ۹۶ راه اندازی شده اند که قرار است در آینده در تمامی مساجد استان این کانون‌ها راه اندازی و در راستای خدمت به محرومان فعال شوند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح شهرستان بیرجند چهار هزار نفر خادمیار مشغول خدمت به محرومان هستند، ادامه داد: همچنین سه هزار و ۴۰۰ خادمیار نیز در سطح شهرستان‌ها ثبت نام و برای خدمت به محرومان ساماندهی شده‌اند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون هشت دوره آموزشی توجیهی ویژه خادمیاران و مسئولان کانون‌های محله‌ای برگزار شده است، گفت: به تدریج در تمامی مساجدی که نیازمند خدمت رسانی به محرومان باشند کانون محله ای خادمیاری راه اندازی می شود.
وی به فعالیت ۲۵ کانون تخصصی موضوعی نیز در سطح استان خراسان جنوبی اشاره کرد و یادآور شد: رایزنی های لازم برای اخذ مجوز جذب خادمیار جدید در تخصص های پزشکی و رسانه ای از مرکز امور خادمین آستان قدس انجام می شود که امیدواریم موافقت شود.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود