در سالروز شهادت آیت الله قدوسی،

«یک روایت معتبر درباره مدرسه حقانی» از سوی به‌نشر منتشر شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۵
کتاب «یک روایت معتبر درباره مدرسه حقانی» تولید به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) هم‌زمان با سالروز شهادت آیت‌الله قدوسی از نخستین مدیران این مدرسه علمیه به بازار آمد.

به گزارش آستان نیوز، امروز 14 شهریور ماه سالروز شهادت یکی از برجسته‌ترین مبارزان انقلابی و یکی از مدیران موفق مدرسه علمیه حقانی است. آیت‌الله علی قدوسی که در تأسیس و راه‌اندازی مدرسه حقانی نقش به سزایی داشت و تا لحظه شهادت نیز علاوه بر مدیریت این مدرسه، دادستان کل انقلاب اسلامی بود که بر اثر انفجار در دفتر دادستانی در چنین روزی به مقام شهادت نائل آمد.
اثر «یک روایت معتبر درباره مدرسه حقانی» نوشته امین خالقی از مجموعه «یک روایت معتبر» از سوی انتشارات به‌نشر روایتگر روزها و سال‌هایی است که بر مردمان این سرزمین گذشته است. گذشته‌ای که مرور آن مانند چراغی روشنای راه آینده است.
این کتاب به نحوه شکل‌گیری و تأسیس این مدرسه علمیه، اهداف این مجموعه، مدیریت مدرسه، بعد فرهنگی مدرسه و ارتباط با دانشگاه، فعالیت‌های سیاسی مدرسه در مبارزات رژیم ستم شاهی و فعالیت‌های مدرسه پس از پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد.
«یک روایت معتبر درباره مدرسه حقانی» با شمارگان یک هزار نسخه در 66 صفحه با قیمت 90 هزار ریال در دسترس علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی قرار دارد.
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق پیامرسان‌های بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید