رئیس سندیکای دامپزشکان سوریه:

شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی نمونه عینی یک کارخانه پیشرفته است

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۷
رئیس سندیکای دامپزشکان کشور سوریه گفت: شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی، نمونه عینی و مصداق یک کارخانه پیشرفته است.

به گزارش آستان نیوز، سمیر اسماعیل در بازدید سندیکای دامپزشکان کشور سوریه از شرکت فرآوردههای لبنی رضوی بیان کرد: محصولات تولیدی این شرکت چه از نظر شیوه کار و چه به لحاظ تولید در سطح بالایی از کیفیت قرار دارد.
وی ادامه داد: در همین راستا در تلاش هستیم تا مجوزهای لازم را برای واردات برخی از محصولات لبنی رضوی به کشور سوریه کسب کنیم.
رئیس سندیکای دامپزشکان کشور سوریه تأکید کرد: این هیئت آمادگی دارد با شرکت لبنی رضوی همکاری‌های لازم را داشته باشد.
وی با اشاره به گاوداری‌های موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی، این واحدها را در سطح عالی ارزیابی کرد و افزود: گاوداری‌های بسیار خوبی به لحاظ کیفی و کمی در این مجموعه وجود دارد، به گونه‌ای که در این واحدها هیچ بیماری و مشکلی را در پرورش دام‌ها مشاهده نکردیم.
اسماعیل، کسب آگاهی و تبادل تجارب علمی بین دو کشور را به منظور ارتقاء دانش و علوم روز از جمله اهداف سندیکای دامپزشکان سوریه از این بازدید عنوان کرد.
وی ادامه داد: تحکیم وحدت بین دو کشور و جبران محبت‌های ایران بخشی دیگر از اهداف این بازدید را به خود اختصاص می‌دهد.
عضو پارلمان سوریه افزود: خوشبختانه در واحدهای دامداری آستان قدس رضوی امکانات خوبی وجود داشته است و به همین منظور به دنبال انعقاد قراردادهای تجاری فی مابین دو کشور در زمینه فرآورده‌های دامی و نیز داروهای دامپزشکی هستیم.
وی با اشاره به توانمندی‌های ملت ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم تمامی فشارهای اقتصادی، توانسته به پیشرفت‌های خوبی در زمینه‌های اقتصادی و علمی دست پیدا کند.
رئیس اتحادیه دامپزشکان اتحادیه عرب ادامه داد: تمامی افراد حاضر در بازدید از دامپزشکان حاذق هستند و خوشبختانه در کشور سوریه کارشناسان بزرگی برای پرورش دام و فرآوری فرآورده‌های دامی داریم که برای تحقق اهدافمان کمک شایانی خواهند کرد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود