نماینده پارلمان سوریه:

به دنبال همکاری متقابل با آستان قدس رضوی هستیم

۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۱
نماینده پارلمان کشور سوریه در بازدید از مجموعه‌های دامپروری رضوی و لبنی رضوی گفت: به دنبال همکاری متقابل با بخش‌های اقتصادی آستان قدس رضوی هستیم.

محمد معروف سباعی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: سندیکای دامپزشکان سوریه در حال حاضر بر روی معالجه بیماری اسهال گاو و گوساله مطالعه می‌کند و در صدد هستیم پس از تولید این دارو در آینده‌ای نزدیک، نمونه‌ای را برای موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی به منظور آزمایش و استفاده ارسال کنیم.
وی ادامه داد: معتقد هستم همین امر زمینه صادرات این محصول به ایران و توسعه روابط اقتصادی و بازرگانی و در نتیجه گسترش دوستی بین دو کشور را نیز فراهم خواهد کرد.
معاون رئیس سندیکای دامپزشکان کشور سوریه، گاوداری‌های آستان قدس رضوی را در سطح بسیار بالا و ممتاز عنوان کرد و افزود: من 30 سال سابقه و تجربه فعالیت در زمینه دامپروری دارم و 11 سال با دامپزشکان آلمانی کار کرده‌ام و به جرئت می‌گویم در این دامداری‌ها علاوه بر برخورداری از زیرساخت‌های مناسب، نحوه پرورش دام‌ها نیز به صورت عالی انجام می‌شود.
وی همچنین با اشاره به بازدید از شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی گفت: در این کارخانه استانداردهای مربوط به بهداشت جهانی به خوبی رعایت می‌شود و فکر می‌کنم زمینه‌های همکاری مناسبی در آینده میان سوریه و شرکت لبنی رضوی فراهم شود.
معروف سباعی ادامه داد: رعایت شرایط مناسب تولید باعث می‌شود تا سوریه برای ایجاد ارتباطات تجاری خود با این مجموعه تشویق شود.
وی اطلاع از شیوه‌های تولید محول، بررسی کیفیت تولیدات، تبادل تجربه، تقویت صادرات و واردات، گسترش تبادلات تجاری و بازرگانی میان دو کشور و... را از جمله اهداف بازدید انجمن دامداران كشور سوريه از شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی عنوان کرد.
 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید