همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)؛‌

ویژه برنامه «میهمانی خدا» میزبان نوجوانان حرم مطهر رضوی شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۳
همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ویژه برنامه «میهمانی خدا» میزبان کودکان زائر و مجاور حرم مطهر رضوی شد.

به گزارش آستان نیوز، در شامگاه پنجمین روز از ماه محرم الحرام نوجوانان زائر و مجاور با حضور در دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی در ویژه برنامه‌ای که به همین مناسبت و به همت واحد محافل و مسابقات اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی برگزار شد، شرکت کردند.
حجت‌الاسلام مصطفی ثابتی و محمدرضا رمضان‌پور دو کارشناس مجری این برنامه بودند که با زبان قصه، داستان و سرگرمی مفهوم ایثار و از خودگذشتگی را برای نوجوانان تبیین و درباره واقعه عاشورا و مصائبی که در این روز بر خاندان پیامبر(ص) وارد شده است، صحبت کردند.
معرفی شهدای کربلا به ویژه شهدای نوجوان این واقعه تاریخی از جمله قاسم بن الحسن(ع)، امر بن یزید(نوجوان 11ساله) و اجرای نمایش چگونگی به میدان رفتن و شهادت این نوجوان عاشورایی از دیگر بخش‌های ویژه برنامه میهمانی خدا در حرم مطهر رضوی بود.
در این ویژه برنامه که در آن بیش از صد نفر از نوجوانان زائر و مجاور حضور داشتند، همچنین مسابقه قرآنی «فرشتگان آسمانی» نیز اجرا و در پایان به برندگان این مسابقه هدایایی فرهنگی و متبرک اهدا شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود