برگزاری دوره‌های آموزشی بدو خدمت ویژه خادمیاران حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷
به همت مدیریت آموزش سازمان حرم مطهر رضوی دوره‌های آموزشی بدو خدمت ویژه خادمیاران حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، احمد میرزاده مدیر آموزش سازمان حرم مطهر رضوی در این باره به خبرنگار ما اظهار کرد: یکی از برنامه‌های آموزشی بدو خدمت خادمیاران، برگزاری دوره‌های آموزشی گشت حرم شناسی در صحن‌ها و اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی است که این دوره‌ها پنجشنبه و جمعه هر هفته ویژه خادمیاران استانی و شهر مشهد برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این دوره‌ها در راستای آموزش و آشنایی خادمیاران با نیازهای راهنمایی زائرین عزیز در حرم مطهر، دفاتر خدمات رسان، آداب زیارت، سیره رضوی، خدمت بهتر به زائران و ضرورت خدمت زیر پرچم آستان قدس و... برگزار می‌شود گفت: خادمیاران استانی برخی آموزش های مقدماتی را در محل استان خود و دفاتر نمایندگی استان‌های آستان قدس رضوی و برخی را نیز به صورت مجازی فرا می گیرند. آموزش‌های لازم به خادمیاران مشهدی نیز با شرکت در دو نیم روز به صورت حضوری ارائه می‌شود.
میرزاده ادامه داد: پس از پایان این دوره‌ها داوطلبان در آزمونی که به همین منظور در نظر گرفته شده شرکت کرده و در صورت کسب نمره ۷۰ از 100، مراحب جذب را طی خواهند کرد.
وی با بیان اینکه هر هفته بالغ بر هزار نفر در این دوره‌ها شرکت می‌کنند، اظهار کرد: افرادی که نتوانستند در این دوره‌ها حد نصاب آزمون را کسب کنند این فرصت را دارند تا در 3 آزمون جداگانه شرکت کنند.
مدیر آموزش سازمان حرم مطهر رضوی ابراز کرد: این دوره‌های آموزشی در اتاق شماره 10 شیخ محمد عارف(پیر پالان دوز) از ساعت 7:30 تا 10:00 صبح برگزار می شود و پس از گشت حرم شناسی خادمیاران ساعت 10:30 در آزمونی که در سالن اجتماعات دانشگاه علوم اسلامی رضوی واقع در صحن هدايت برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید