پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۹
دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در مقطع كارشناسي سال 1398به صورت بدون آزمون و صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي در رشته‌های مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش آستان‌نیوز، مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، مشاوره حسابداری، مهندسی برق، مهندسی پزشکی، مهندسی کامپیوتر، علوم ورزشی، علوم تربیتی، روانشناسی، مدیریت بیمه، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، علم اطلاعات و دانش شناسی از جمله رشته‌های مقطع کارشناسی بدون آزمون در دانشگاه امام رضا(ع) است.
برخورداری از دو مجموعه پردیس مستقل و ممتاز دانشگاهی ویژه خواهران و برادران و رتبه سطح یک دانشگاه‌های غیر دولتی کشور از ویژگی‌ها و امتیازات دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) است.
همچنین تقسیط و تخفیف 20 درصدی شهریه کارشناسی به خانواده آستان قدس رضوی، بهره مندی از ظرفیت‌ها و امکانات علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، اعطای بورسیه تحصیلی امام رضا(ع) به ممتازان علمی و کم‌برخوردار و تحصیل در بیش از 60 رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری از دیگر ویژگی‌های این دانشگاه است.
گفتنی است؛ مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 28 شهریورماه سال جاری است و علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 38041-051 داخلي 1429- 1208-3106 تماس حاصل فرمایند.

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید