با مشارکت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی؛

جشنواره عکس «زندگی به سبک اهل بیت(ع) برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۴:۴۷
جشنواره عکس «زندگی به سبک اهل بیت(ع)» با مشارکت کار گروه ارشاد و امور خانواده آستان‌ها و بقاع متبرک ایران اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، این جشنواره با موضوعات عکس اخلاق در خانواده، تربیت فرزند، خانه‌داری، احترام به پدر و مادر، صله رحم، حیا در خانواده، همسرداری، آیین و مناسک مذهبی خانواده و... است.
ارسال آثار به این جشنواره فرهنگی از 23تیرماه شروع شده و تا 30 مهر ماه سال جاری مهلت دارد. همچنین اختتامیه و اهدای جوایز به برندگان جشنواره عکس زندگی به سبک اهل بیت(ع) چهارشنبه 15آبان ماه 1398 مصادف با سالروز آغاز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) است.
جشنواره عکس «زندگی به سبک اهل بیت(ع)» با همکاری کارگروه ارشاد و امور خانواده استان‌ها از جمله مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی و بقاع متبرک ایران اسلامی برگزار می‌شود.
یاد آوری می‌شود؛ مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در راستای صیانت و اعتلای روز افزون کارکرد خانواده در جهت تحکیم و تعالی آن و با بهره گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و مجموعه نهادها و تشکل‌های مردمی خدمات آموزشی، مشاوره‌ای و حمایتی با محوریت زندگی به سبک رضوی به مخاطبین ارائه می‌دهد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید