سعید اکبریان:

آموزش نیروهای متخصص هدف اصلي معین اقتصادی در حوزه آموزش است

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۰
مدیر عامل سازمان عمران و توسعه رضوی گفت: آموزش و تربیت نیروهای متخصص و کارآمد براي نظام و انقلاب هدف اصلي معین اقتصادی در حوزه آموزش است.

به گزارش آستان نیوز، مراسم امضا تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان عمران و توسعه رضوی به عنوان معین اقتصادی سرخس و چناران و فرمانداری سرخس و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان رضوی با هدف هم‌افزایی ظرفیت بخش‌های دولتی و خصوصی به منظور افزایش توانمندی منابع انسانی و استفاده حداکثری از ظرفیت بخش‌های مردمی و غیردولتی در راستای توانمند‌سازی جوامع محلی به منظور ایجاد اشتغال پایدار برگزار شد.
سعید اکبریان در این مراسم با اشاره به نقش معین‌های اقتصادی در توسعه منطقه‌ای، گفت: برنامه راهبردی که برای سرخس و چناران طراحی شده است، الگوي جامعي براي سایر معين‌ها خواهد بود.
وی توجه به حوزه آموزش و نقش تأثیرگذار آن را در پیشرفت و حتی رکود جوامع بشری بسیار مهم دانست و افزود: وقتی تأثیرات توجه به مقوله آموزش را در روند پيشرفت و ركود جوامع مورد بررسي قرار می‌دهیم به نقش نيروي انساني متخصص و كارآمد در پیشبرد اهداف کلان جوامع پیشرفته پی خواهیم برد.
مدیر عامل سازمان عمران و توسعه رضوی عنوان کرد: معتقد هستیم اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی موتور محرك اين نيرو سازي كارآمد در استان می‌باشد و هميشه نگاه خلاقانه به این مسائل داشته است. 
وی ادامه داد: سازمان عمران و توسعه رضوی در راستای این تفاهم‌نامه با تمام ظرفيت‌ها و با پيش‌شرط تأثير در توسعه منطقه، آمادگي خود را براي همكاري در اين خصوص اعلام می‌کند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود