به مناسبت ایام دهه اول محرم؛

کارگاه امام شناسی ویژه ایام محرم در حرم رضوی برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۷
هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت کارگاه امام شناسی ویژه ایام محرم در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان ‌نیوز، در هشتمین روز از ماه حزن و اندوه اهل بیت(ع) واحد نوجوان اداره علوم قرآنی حرم مطهر رضوی با برگزاری کارگاه امام شناسی میزبان نوجوانان زائر و مجاور حرم مطهر رضوی شد. 
در این کارگاه‌ها که به منظور معرفی سبک و سیره زندگی امام سوم شیعیان؛ حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برگزار شد، شرکت‌کنندگان به کمک مربیان قرآنی، با شخصیت این امام مظلوم و همچنین سبک زندگی ایشان آشنا شدند. 
آشنایی با شهید نوجوان دشت کربلا؛ حضرت قاسم بن الحسن(ع) و روایت دلاوری‌های این نوجوان عاشورایی و چگونگی به شهادت رسیدن او از دیگر برنامه‌های این کارگاه آموزشی بود. 
اجرای برنامه مداحی و سینه‌زنی، اجرای مسابقات فرهنگی- قرآنی و اهدای جایزه به نفرات برتر، سایر برنامه‌های این کارگاه آموزشی را تشکیل می‌داد. 
گفتنی است؛ واحد نوجوان اداره علوم قرآنی واقع در اتاق شماره 12 دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی در ایام ماه محرم و دیگر ایام سال همه روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی پذیرای زائران و مجاوران نوجوان حرم مطهر رضوی است. 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود