افتتاح نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی در حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۰
در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی در حرم مطهر رضوی گشایش یافت.

به گزارش آستان نیوز، سید حامد فیروزی دبیر برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی در استان خراسان در خصوص برپایی این نمایشگاه اظهار کرد: این پنجمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی- اسلامی است که در مشهد با حمایت آستان قدس رضوی در حال برگزاری است.
وی ابراز کرد: به دلیل محدودیت‌های مکانی در این نمایشگاه سعی شده است از تولیدکنندگان نوشت‌افزارهای ایرانی در مشهد دعوت به عمل آید تا محصولات خود را به مخاطبان عرضه کنند و انتشارات آستان قدس رضوی‌(به نشر) نیز در کنار سایر تولیدکنندگان در این نمایشگاه حضور فعالی دارد.
دبیر برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی در استان خراسان با بیان اینکه، آستان قدس رضوی همه ساله حامی ما در برپایی این نمایشگاه‌ها بوده است، گفت: مجموعه‌های تولیدکنندگان ایرانی- اسلامی، مردم‌نهاد هستند و به حمایت نیاز دارند، خوشبختانه آستان قدس رضوی در خصوص بحث فضای نمایشگاه ما را حمایت کرده است تا هم زائران و هم مجاوران از خدمات این نمایشگاه بهره‌مند شوند.
وی افزود: پیوست این نمایشگاه ایرانی-اسلامی بودن آن است و سعی شده محتوای محصولات در این نمایشگاه متناسب با مکان نورانی بارگاه منور رضوی باشد؛ از آنجایی که همواه بحث سوغات فرهنگی زائران دغدغه همه ما بوده است، یکی از مصادیق این نمایشگاه عرضه نوشت‌افزارهایی با رویکردهای ایرانی- اسلامی، خانواده و متناسب برای گروه‌های سنی مختلف است.
فیروزی با بیان اینکه برپایی این‌گونه نمایشگاه‌ها، بستر بسیار مناسبی برای خانواده‌هایی با دغدغه تربیت فرزند فراهم می‌سازد، خاطر نشان کرد: از همین رو برای تولید محصولات فرهنگی، تیم‌های تولید محتوا، گرافیک و انیمیشن دست به کار شدند و با برنامه‌ریزی دقیق به تولید و عرضه محصولات فرهنگی پرداختند.
وی در ادامه به ضرورت اطلاع‌رسانی برای آگاهی هر چه بیشتر مردم از برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: مردم همواره پای کارند و از این نمایشگاه‌ها استقبال می‌کنند، مسئولان نیز باید حمایت بیشتری در این خصوص داشته باشند تا کار با وسعت بیشتری انجام شود.
دبیر برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی در استان خراسان گفت: برای رفاه حال مردم تمام محصولات فرهنگی اعم از انواع لوازم‌التحریر و کیف و کوله‌پشتی در این نمایشگاه از تخفیف 10 تا 15 درصدی برخوردار است.
این مقام مسئول تصریح کرد: نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی - اسلامی از تاریخ 15 شهریور ماه تا 15 مهر ماه در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی واقع در باب‌الجواد دایر است. 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود