به همت مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی؛

نمایشگاه «الممهدون» در حرم مطهر رضوی برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۰
همزمان با ایام محرم الحرام نمایشگاه «الممهدون» زمینه سازان ظهور در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، این نمایشگاه به همت مرکز امور بین‌الملل آستان قدس رضوی و به منظور معرفی رهبران و شهدای محور مقاومت اسلامی بحرین در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
در این نمایشگاه فرهنگی تصاویری از نمادهای ملی در زندان‌های بحرین از جمله «عبدالوهاب حسین»، «حسن مشیمع»، «نبیل رجب»، «محمد جواد پرویز»، «عبدالجلیل السنکیس» و «محمد اسماعیل» به نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه «الممهدون» همچنین مزین به نام و تصویر شهدایی از جبهه مقاومت بحرین از جمله «محمد العکری»، «محمد الساری»، «محمد حمدان»، «محمد زین الدین» و «احمد العصفور» و همچنین تصویر «شیخ عیسی قاسم» رهبر معنوی انقلاب بحرین است.
در این نمایشگاه همچنین تصاویر شهدای جبهه مقاومت کشورهای اسلامی از جمله شهیدان؛ حججی از ایران، شیخ نمر از عربستان، سید عارف حسینی از پاکستان، جهاد مغنیه از لبنان، رضا الغسره از بحرین،  سمیر قنطار از فلسطین و ابوحامد از افغانستان نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
گفتنی است؛ نمایشگاه «الممهدون» زمینه سازان ظهور که در محل نگارخانه رضوي واقع در راهرو ضلع شرقي صحن غدير حرم مطهر رضوی برگزار شده تا پایان ماه محرم پذیرای علاقه‌مندان است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید